Autor Zpráva
Keby
Profil *
Ahoj, prosím jak udělat, případně najít (nastudovat) toto: Na některých stránkách se mi líbí, že tam mají dole v patičce VYTISKNOUT, PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH - Jak to mám udělat, alby se mě také objevili po kliknutí tyhle věci. Javascriptem? samozřejmě mám nastylovaný "print" ve stylech! To jsem zvládl...
Peca
Profil
Tak si jednoduše dej zobrazit na těch stránkách zdroj a uvidíš. To je takový problém? Dělá se to Javascriptem.
Radek Hrabůvka
Profil
Projdi si http://www.jakpsatweb.cz/javascript/ a http://www.jakpsatweb.cz/javascript/priklady/ Yuhů to má i s komentářem.
Keby
Profil *
Tak přidat do oblíbených jsem zvládl, ale vytisknout ne. Na těch stránkách, když to dám k sobě, tak mě to vůbec nezobrazí...
Miloš
Profil
Keby
…když to dám k sobě, tak to vůbec nezobrazí...
no bodejť by to zobrazilo, ale asi máš na mysli …tak mně to vůbec nezobrazí..., ale vážně:

<a href="nelze_tisknout.html" onclick="print(); return false;">Pokus</span>
Ten href na chybovou stránku je tam proto, kdyby měl návěštěvník vypnutý javasscript.
Keby
Profil *
Miloš: Nemělo by to být s </a>?

<a href="nelze_tisknout.html" onclick="print(); return false;">Vytisknout</a>


Zapomněl jsem tam napsat, že chci, aby se zobrazil dialog! Zobrazí se teda, když bude mít nácvštěvník zapnutý JS?
Keby
Profil *
Ještě takový malý dotaz. Jak vypnu ve svém prohlížeči JS? Mám IE, Firefox, nebo Operu, tak kdekoliv, to je jedno...
..Johny..
Profil *
IE-->Nástroje-->Možnosti Internetu-->Upřesnit - tady už to musíš najít sám, jen tak tě upozorňuju, že javascript neni Java a pokud to vypneš, bude se ti 3/4 stránek zobrazovat špatně nebo nebudou pořádně fungovat.
Acci
Profil
Keby
Dialog se ti zobrazí vždy, bylo by to velké riziko.

..Johny..
3/4 stránek je hodně, spíše to bude kolem 1/4
Miloš
Profil
Keby
Nemělo by to být s </a>?
Jasně, máš pravdu, upsal jsem se.
Keby
Profil *
Nemohu to najít. Mám anglickou verzi

Tools-Internet options-?Advanced? (tam hledám) a javascript nevidím!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0