Autor Zpráva
Tomáš Ledba
Profil
Dobrý den,
mám mnoho otázek týkajících se tvorby webových stránek jiným lidem na zakázku.
Nejsem úplný začátečník. Tvorbě webů se věnuji asi dva roky. Vytvořil jsem několik prezentací. Stále mi však není jasno několik věcí.
A nakonec jako student si těžko můžu dělat nároky na vysoké honoráře.

Jak probíhá komunikace s klientem? Osobní schůzka, přes mail?

Jak probíhá předávání prezentace? Jednou se mi totiž stalo, že jsem klientovy vystavil na freehostingu jeho prezentaci, ten se pak už neozval.

Jak probíhá aktualizace webů? Používáte nějaké redakční systémy? Ručně?

To je vše. Děkuji těm, co si najdou chvíli poučit nováčka;-)

Tomáš
Hanz
Profil
Vím, že ve tvrdém konkurenčním boji je radit potenciálnímu konkurentovi přinejmenším divné.
Vím to. Přesto se na něco zeptám;-)


Co to píšeš za kraviny?
Leo
Profil
Urcite osobni schuzka s klientem, je nenahraditelna, alespon na uvod, jinak tezko odhadnes s kym mas tu cest. Nejbezpecnejsi zpusob prezentace je ukazat mu to na svem vlastnim notebooku - nehrozi, ze by si stranky stahl a ani nepodekoval, ale ve vsech pripadech jsem zakaznikovi stranky dal i na nas pracovni web a zatim zadny problem. Aktualizace webu / pokud jsou to drobnosti tak rucne, vetsi projekty stejne delas uz od zacatku pres nejake sablony, takze aktualizace je jednodussi. Leo
Marty
Profil
Komunikace s klientem jedině osobně. Jinak se vám může stát že budete narychlo něco předělávat, protože klient "to přece myslel jinak".
BORYNA
Profil
Hanz "Vím, že ve tvrdém konkurenčním boji je radit potenciálnímu konkurentovi přinejmenším divné.
Vím to. Přesto se na něco zeptám;-)".....

Kde's to vzal, já to nikde nevidím!?
Hugo
Profil
BORYNA

Asi to autor smazal, ale vcera to tam bylo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0