Autor Zpráva
Martin Bartoš
Profil
Ahoj lidi, chci se zeptat: Nechci aby se mi při kliku, držení a náhle tahem myši zachycoval text, jde to nějak spravit?
Dero
Profil
Tady se musím zeptat: Proč? Nevidím pro to jediný rozumný důvod.
Martin Bartoš
Profil
Ti ho reknu!
Martin Bartoš
Profil
Je to blbost, ale mam levej sloupec s odkazama, a chtel jsem jeho vysku vyrovnat s vyskou nadpisu, a pomohl jsem si ruznejma pismenkama v barve pozadi abych to dorovnal. Jenomze ted se zachytavaj!
Martin Bartoš
Profil
Je to nepodstatny, ale chapu tojako dalsi vylepseni webu (tedka zacinam)!
Martin Bartoš
Profil
Kdyztak zkus spolecenskehry.ic.cz, a uvidis!
Peca
Profil
Srandisto. Takto dělat prázdné řádky :-) Prostá mezera nestačí? Případně <br> nebo &nbsp;
Martin Bartoš
Profil
Zkoušel jsem to, ale z nějakého prostého důvodu, asi nějaká chyba, mi to nešlo, pokusím se o to ještě jednou!
Martin Bartoš
Profil
Předem díky!
Martin Bartoš
Profil
Kdo z vás šel na moje stránky????
Martin Bartoš
Profil
Ale sorry, máchyba, už to jede, takže to změním!
Mimochodem, napiš mii co se ti nelíbí na mých stránkách, každá kritika dobrá! Prosím!!! Budeš hodný!!!
Janus
Profil
S tím co potřebuješ opravdu microsoft nepočítal a většina programátorů tohle neudělá, protože uznaj, že by to stejně skoro nikdo nepoužíval - sežeň si nějakýho programátora ať ti to zařídí...
Martin Bartoš
Profil
Už je to hotovo!
Jsem blbec, moc jsem to komplikoval, potřeboval jsem akorát mezeru, měl jsem ten pocit že mi to minule nešlo! A co říkáš na moje stránky? KRITIKA!!! Prrosím
Janus
Profil
Grafika toho webu je dost nenápaditá...
BLUECORE
Profil *
tak grafika je podstatne nenapadita ...
RPG
Profil
Martin Bartoš
Pro kritiku stránek zde máme speciální místo.
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vtopic&forum=2
Janus
Profil
RPG
To máš pravdu, ale když už je tohle téma o daném webu, snad tolik nevadí, když ho ohodnotím...

Martin Bartoš
Chtěls ohodnocení, máš ho mít...
Janus
Profil
BLUECORE
Píšu co vidím...
Anonymní
Profil *
V čem děláte stránky? A vůbec, abyste věděli, je mi 14 let, a stránky dělam prvním rokem! Tak omluvte nedostatečnou grafickou vyspělost mého jednoduchého webu!
Anonymní
Profil *
Martin Bartoš
Člen

Zasláno: 21.5.2006 17:16:32Citovat


Ahoj lidi, chci se zeptat: Nechci aby se mi při kliku, držení a náhle tahem myši zachycoval text, jde to nějak spravit?



preco pouzivas moje meno???????????????????????????????????????????????
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0