Autor Zpráva
Klouda
Profil *
Ahoj, já vím asi to sem nepatří, ale mám CD s hudbou a chtěl bych si ho nahrát do počítače. Jak mám prosím Vás udělat přesnou kopii? Když normálně zkopíruju hudbu ctrl+c a ctrl+v, tak kvalita není moc dobrá. Nevíte někdo?
roberta
Profil
stiahni si nejaký program na ripovanie hudobného CD do mp3 napr. FreeRIP
Peca
Profil
normálně zkopíruju hudbu ctrl+c a ctrl+v Ono to tak jde?
Umí to třeba i Winamp.
Klouda
Profil *
roberta: Tak už jsem si to stáhl a jak tam mám to CD nahrát, abych ho mohl ripovat, nebo ten postup. Nějak nechápu o co go!
Szalinski
Profil
Myslim že sa to dá aj cez WMA nie?
Klouda
Profil *
To vypadá spíš jak nějaký vyhledávání, než z CD zkopírovat do počítače hudbu, aby byla kvalita stejná jak na CD.
Klouda
Profil *
Szalinski: Já chci mp3.
Martin
Profil
V jakém formátu jsou písničky na tom CD? Podle tvýho postupu ctrl+c, ctrl+v to vypadá na mp3, to se pak můžeš snažit sebevíc a lepší kvalitu z toho nedostaneš
Klouda
Profil *
Možná jste mě nepochopili. Mám CD vypálené mp3. Na pevném disku jsem si ho smazal, tak chci použít to cd, abych si ho zas mohl nahrát do počítače. Jenže k mému udivení ctrl+c a ctrl+v kopírování nestačí. Kvalita výrazně klesne..., je to divné...
Klouda
Profil *
Určitě by to, ale mělo jít, aby kvalita byla dobrá. Vždyť někdo si CD kupuje, a pak je kopíruje do PC ke stažení...
roberta
Profil
najprv si nastavíš, kam sa ti majú mp3 ukladať na HDD (CD->Options na karte Output Path - tie 3 bodky vpravo od prvého Base path) potom nastavíš kvalitu mp3 (ten istý príkaz, len je to na karte Encoding - tam v časti mp3 nastav bitrate (čím väčšie číslo, tým kvalitnejšie)

potom stlačíš prvú ikonku zľava (také CD), aby sa ti refreshol zoznam trackov

a nakoniec stlač 8 ikonku zľava (CD z notami) a to je asi tak všetko
roberta
Profil
aha, tak ty nemáš hudobné CD ale CD s mp3? tak to potom stačí to ctrl+c, ctrl+v
Klouda
Profil *
Né mám normálně hudební cd.
Klouda
Profil *
roberta: Jak si mám nastavit kam se budou ukládat?

Řeknu ti kde jsem: HUDEBNÍ CD jsem vložil do PC a mám nainstalovaný FreeRIP.
Martin
Profil
Dost by mě zajímalo, jak jsi to tedy kopíroval přes ctrl+c, ctrl+v, protože hudební CD takhle kopírovat nejde
roberta
Profil
Jak si mám nastavit kam se budou ukládat?
CD->Volby (Options) -> na karte Vystupna cesta (Output Path) -> Zakladna cesta (Base Path)
roberta
Profil
Martin
ide, len treba mať nainštalovaný taký programík (už sa nepamätám ako sa volá), aby sa ti zobrazili priamo *.wav súbory
Klouda
Profil *
Normálně mě to jde. Neboli pravý čudlík na myši - kopírovat - vložit a uloží se to, ale jak už jsem říkal kvalita je nic moc...

roberta: Díky
avaranger
Profil
Tak, abysme to sjednotili. Jake mas nazvy souboru, kdyz se podivas na to cd?
Polaroid
Profil
Omg, to je zase diskuze :)
Hele, pokud tam máš mp3, tak to normálně zkopíruješ a hotovo, kvalita se samozřejmě nemění.
Pokud je to normální audio CD, tj. formát cda, potom to asi budeš chtít převést na mp3. A to uděláš třeba pomocí výše zmíněného FreeRipu.
Je na tom něco nejasného? Jestli ne, tak bych to tady zamknul, smazal a naschle :)
ho-tchi-minh
Profil *
jde to i pomoci windows playeru do mp3 (zpristupnit nabidky aplikace -> nastroje -> moznosti -> kopirovat hudbu z disku) nebo si sezen treba nero.
Klouda
Profil *
Tak díky všem, už jsem si ozkoušel všechny varianty. Jen ten FreeRip. Nastavení jsem udělal, ale nemohu najít, kde se v tom prográmku přidává ta hudba do toho programu. Jak mám to hudební cd načíst? (roberta)

Jinak díky, pak si myslím, že se může diskuse zamknout.
Falcom
Profil *
Cawko vsetci. Neviem ako vy ale mne sa to este nikdy nepodarilo zebi som cez ctrl+c a ctrl+v skpyroval hudbu a zebi mi isla. A existuje este program cd-da extraktor.
Maxik
Profil
zkusils Free CD ripper
Maxik
Profil
Mám dotaz:ako mam nahrat mp3 na CD?
Lady Eleanor
Profil *
Prosím o radu. Rozhoduji se mezi Mp3 přehravačem Creative ZEN V 1GB a EMGETON E5 Cult 512MB , které se pohybují oba v stejné cenové relaci. Který byste mi poradili? Nebo máte typ na nějaký jiný dobrý přehravač do 2,500 Kč?
čára
Profil *
jaky program,chci 8 cd na mp3.poradte mi čára. dik
Bubák
Profil
Třeba CDex
FiryCz
Profil
Věř Bubákovi a opravdu si stáhni ten CDex a nezapomeň na češtinu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0