Autor Zpráva
Lotar
Profil
Nevedel som, ako to mám výstižnejšie pomenovať, takže sry.
Problém je, že mám zoznam asi desiatich položiek (napr. Položka 1, Položka 2... Položka 10) a potrebujem, aby sa po kliknutí na každú objavili konkrétne údaje o nej a tie položky, ktoré sú pod ňou, aby sa posunuli práve tak, aby sa neprekrývali s údajmi. Potom po kliknutí na položku, ktorá je takto "otvorená" by sa údaje skryli a ostatné položky pod ňou by sa posunuli opäť hore. Dúfam, že niekto pochopí čo som vlastne chcel :) a poradí mi..
Lotar
Profil
Tak problém som si nakoniec vyriešil sám, aj keď nie úplne, pretože skript, ktorý som napísal, funguje len v IE a Opere, vo Firefoxe nie.

Teda mám skript:

<script type="text/javascript">
function zobraz(name)
{
name.style.visibility="visible";
}

function skry(name)
{
name.style.visibility="hidden";
}
</script>


Ďalej mám div, na ktorý skript aplikujem:

<div onmouseover="zobraz(prvy)" onmouseout="skry(prvy)"><h3>1</h3></div>

A nakoniec ďalší div, ktorého visibility sa mi mení:

<div id="prvy"></div>


Ako som napísal vyššie, v IE a Opere všetko funguje, ale vo FF sa po prejdení myšou cez prvý div nič nestane.. vďaka za pomoc.
Leo
Profil
zobraz(prvy) predpoklada, ze existuje promenna prvy, ale to jste nikde nepouzil (je pravda, ze ji prohlizece casto vytvori samy, pokud mate na strance neco s id="prvy", ale to je spis pro zlost. Na element s urcitym id
se dnes odkazuje takhle:

document.getElementById("prvy")

Krome toho ma Firefox v nabidce Nastroje Konzolu JavaScriptu, tam se vypisuji chyby. Leo
Lotar
Profil
Vďaka Leo, už som to prepísal tak, že to funguje aj vo FF :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0