Autor Zpráva
Zihlak
Profil
zdravím všechny zkušenější - nevím jestli je to problémy s programem, PC nebo mnou, a tak se pro jistotu ptám - zkoušel jsem dle tutorialu vytvořit vodní ripple efekt do obrázku - všechno šlo podle návodu až do té doby, co jsem si vytvořil scénu č.2, v ní dál pracoval (rovněž úspěšně), vytvořil jsem z ní Movie clip, ten jsem měl v knihovně, přetáhl ho do scény 1 - všechno makalo, jak mělo. Problém nastal, když jsem všechno řádně uložil, zavřel tento projekt a znovu otevřel - tu se objevilo, že na scéně 2 nebylo zhola nic!!! Tohle stejné se mi stalo i když jsem si vytvořil nový dokument s novými dvěma scénami - věděl by někdo, v čem to je? když se prostě uloží něco, tak to po otevření ukazuje jen prázdný stage? vím bezpečně, že jsem to ukládal, i pod názvem samozřejmě, protože to mám ve zvyku, klidně i několikrát během práce ukládám (pro jistotu kdyby spadl počítač). Ještě dodám, že se mi to stalo i když jsem z té jedné scény vytvořil zvlášť dokument, z něho pak ten MC "přetáhl" (tažením myší z knihovny) do toho hlavního dokumentu (projektu) a vše uložil. nemůže to být tím, že když jsem to přetáhl do jiného dokumentu, že to z té knihovny zmizelo a když jsem pak otevřel ten soubor znovu, bylo to tím pádem fuč a proto ta prázdná scéna 2? Myslel jsem si totiž, že to, co ze sény přetahuju sem a tam se jen kopíruje... tak jak to tedy je? díky za rady...

Z.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0