Autor Zpráva
TIP
Profil
Ahoj,potřeboval bych nutně zjistit člověka s určitým číslem. Zavolal mi člověk (neznám ho)a já prostě chci zjistit kdo to je. Dotyčný volal z mobilu. Pls poradíte? Díky moc.
koudi
Profil
Neporadíme, nelze.
koudi
Profil
Můžeš leda zkusit hodit jeho číslo do googlu a zkusit jestli nemá na nějakejch stránkách na sebe kontakt, víc udělat nemůžeš.
Leo
Profil
To mate smulu, casto pomaha zkusit proste Google a to cislo zadat, rada lidi ho ma nekde na webu, ale pokud si soukromi hlida, tak nic. Leo
TIP
Profil
To už jsem udělal. To mi ae neříkejte,že na netu není nějakej způsob jak zjistit "člověka".
Leo
Profil
NASTESTI neni. Vy si internet predstavujete jako databazi StB :-) Leo
TIP
Profil
A neexistuje něco jako seznam mobilních čísel?
Leo
Profil
Urcite ano, ale nevim, ze by zahrnoval vsechna cisla (treba predplacene karty) a byl nekde verejne na netu, Leo
TIP
Profil
Aha :( No tak dík.
Radek Hrabůvka
Profil
Ahoj,potřeboval bych nutně zjistit člověka s určitým číslem. Tak mu zavolej ;-)
Leo
Profil
"Tak mu zavolej ;-)"

A poslouchej kde to zacne zvonit. Ja tak hledavam svuj mobil :-) Leo
Dero
Profil
Ahoj,potřeboval bych nutně zjistit člověka s určitým číslem. Tak mu zavolej ;-)

... z jiného mobilu. :o)
koudi
Profil
Ale teď trochu vážně. Opravdu je nejúčinější danému člověku zavolat. Lidé sou totiž v podstatě ochotní sdělit cokoliv (kdo četl Umění klamu od Mitnicka ví přesně o čem mluvím). Taky sem potřeboval 'zjistit člověka', tak sem mu prostě zavolal. Stačí to udělat trochu chytře - pár dobře vymyšlených otázek a je to.
Radek Hrabůvka
Profil
koudi Přesně tak jsem to myslel, spousta lidí na sebe řekne i to, co neví. Já k nim nepatřím, maximálně ze mě dostanou, že se dovolali do Ostravy (bývá to, když si někdo splete číslo a chce vědět, komu se dovolal). A zavolat jde třeba z telefonní budky, protože potlačené číslo spousta lidí nebere.
koudi
Profil
Dneska už potlačené číslo nejde použít.
esemeska
Profil
koudi
proc by neslo? mne to teda jde, mam t-mobile
Radek Hrabůvka
Profil
Dneska už potlačené číslo nejde použít. Na potlačení čísla je standardní GSM příkaz fungující snad ve všech GSM sítích.
koudi
Profil
Radek Hrabůvka
Asi takhle: zkoušel sem si normálně nastavit skrytí (mam eurotel) - normálně se to zobrazilo. Zkusil sem další telefon (T-mobile) - ke spojení nedošlo vůbec. Nastavoval sem to normálně přes menu v telefonu (SE/Nok.) dalo se to pak tuším ještě nějak přes sms, ale to sem nedělal. Mam pocit, jestli to neni kvůli přenositelnosti čísel...
Juross
Profil
A není to třeba kvůli tomu že když má někdo paušál tak potlačit číslo nejde?
Radek Hrabůvka
Profil
Juross Pevná linka asi nepodporuje GSM příkazy
Při volání z mobilu na některá čísla není potlačeno, ale radši to nezkoušejte ;-) 150, 155, 158, 112
koudi
Profil
A není to třeba kvůli tomu že když má někdo paušál tak potlačit číslo nejde?
Neni to trochu krávovina?
Radek Hrabůvka
Profil
Som volako zmetěný, spletl jsem si paušál s pevnou linkou :o
djlj
Profil
koudi
Musíš to aktivovat ještě ve svým profilu (nebo jak se tomu říká). Aspoň u Oskara to tak je.
koudi
Profil
djlj
Nevim, možný to je, nikdy sem to vysloveně nepotřeboval. Jenom vim, že to dřív šlo normálně a pak ne.
msx.
Profil *
NIektorí operátori vyžadujú bezplatnú aktiváciu služby CLIR a do tej doby sa číslo skryť nedá, prípadne sa pri aktívnej službe CLIR nikam nedovoláte. Na Slovensku sa bez aktivovanej služby CLIR pri nadtavení v telefóne nedá vôbec uskutočniť hovor ani u jedného mobilného operátora.

To TIP: Zoznamy sú vďaka hackerom, ale sú neaktuálne a nevhodné do tvojich rúk. ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0