Autor Zpráva
HORROR
Profil *
Ludia mám otázku. Mám doma Internet. Windosws XP SP1 a prehliadač to modré éčko ale neviem koľkátkja ale sa písalo že 5 stačí. Nemám žiadny Windows Commander ani na nom neviem robit. Nemam ani tie html editory. Dá sa aj bez týchto vecí spravit nejaká úplne jednoduchá stránka? Napráklad ako Word je tiež ako editor avšak má zlé kódovanie ale to len na diakritiku. Kebyže napisem text uplne bez diakritiky a bez farieb, rôznych velkosti... Tak by to aj slo? A co este k tomu vlastne potrebujem? Napriklad si zalozim priecinok kde budu moje stranky na disku a potom ako ich dam tak dokopy aby sa dolo prepinat, to menu ze by nabehla hlavna stranka a potom nejaky zoznam tych blbosti na klikanie ze galeria, srandy, a tie rubriky proste jednotlivo a uplne by mi stacilo keby sa pri kliknuti na kazdu rubriku zjavila jedna strana bez dalsich podstran.
Hugo
Profil
Na jednoduchou stranku ti staci i notepad. Mrkni na tento link
http://www.jakpsatweb.cz/jak-udelat.html
Hanz
Profil
HORROR
Stránky můžeš dělat i na 386-ce s windows-em 95 :o) a žádny speciální program k tomu nepotřebuješ. Stačí poznámkový blok :o)
Vašek
Profil *
Také jsem řešil tento problém. Nakonec jsem s pomocí těchto stránek vytvořil úplně jednoduchou stránečku mé přítelkyni. Mrkni na odkaz od Huga.
Pak se můžeš podívat na http://zdenag.sweb a dej si zobrazit a potom zdrojový kód. Tam názorně uvidíš, jak jsem to ručně napsal v html kódu.
Ty stránky nejsou nic moc ale na prezentaci stačí.
Wily.
Profil *
moňo by som tam ešte doplnil doménu..

http://zdenag.sweb.cz/
Vašek
Profil *
Omlouvám se a děkuji Wilymu za opravu.
Vašek
Profil *
To horror Willy mě správně opravil adresu ale když na ni klikneš, zobrazí se ti něco úplně jiného, takže pokud se chceš podívat na moji stránku, klikni sem: http://zdenag.sweb.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0