Autor Zpráva
Kote
Profil *
<p style="font-family:arial;font-size:100%"><a name="2">2</a></p>
Jak mám udělat, aby ta dvojka měla barvu LightCoral? Děkuji
aitoo
Profil
<p style="font-family:arial; font-size:100%; color: #f08080;"><a name="2">2</a></p>

Lepší je ale používat externí styly.
lukasojd
Profil *
nikam udělej si to front page
Mistr
Profil
lukasojd
nikam udělej si to front page
FrontPage je samozřejmě možné využít, ovšem ne všichni jedou přes něj. Někteří si stránku píši jen formou HTML kódu nebo chtějí proniknout hlouběji do tajů tvorby webových stránek.
odkaz
Profil *
FrontPage je samozřejmě možné využít, ovšem ne všichni jedou přes něj. Někteří si stránku píši jen formou HTML kódu nebo chtějí proniknout hlouběji do tajů tvorby webových stránek.

to je pravda, já sem tak psala první stránku podle knížky v poznámkovým bloku:) teď používám víc front page ale to psaní mi dalo strašně moc, že se v tom líp orientuju a dokážu si nějaký věci spojit, něco předělat nebo změnit (přesto, že sem úplný začátečník a tu knížku tu furt mám)
Šejk
Profil *
FrontPage je jen pro ty co jsou líný se to naučit, nebo vytvářet kvalitní práce. Je to jen forma jakési šablony a to já naprosto neuznávám...
Mistr
Profil
Šejk
co jsou líný se to naučit, nebo vytvářet kvalitní práce
A nebo pro ty, kteří si raděj například nakreslí tabulku, než by se vypisovali s <tr>,<td>, collspany apod. ...
falcom
Profil *
Najlepšie by to mohlo ist takto:
<p style="font-family:arial;font-size:100%"><a name="2"><font color="LightCoral">2<font color></a></p>

- je to zdlhavé ale urcite to musí fungovat
Mistr
Profil
falcom
<p style="font-family:arial;font-size:100%"><a name="2"><font color="LightCoral">2<font color></a></p>
(1) Dle mého Ti chybí lomítko: </font color>
(2) A předně dotaz: Proč už jsi tu barvu nestyloval spolu s velikostí písma a fontem, když už stylování využíváš?
otaznicek
Profil *
ne </font color> ale </font> odkdy se do ukoncovaciho tagu pisou atributy?
falcom
Profil *
ok tak sorry za chybu/y
Mistr
Profil
otaznicek
V tom s Tebou souhlasím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0