Autor Zpráva
Liffe
Profil
Mam domenu na webzdarma.Stranky sem chtěla dat na net pomoci Total Comandru ,ale píše mi to nepovolený přístup.Připojit se mi jde a přendat soubory taky.Takže to bude něco v publikaci.Stránky dělám Microsoft Office Publisheru.Nepíšu je v html,myslím že se to přeloží automaticky =/.Na webzdarma to píše,že je zřejmě chyba v index.html,idnex.htm,index.php.Ale já fakt nevim co s tim mám dělat.Prosím poradí mi někdo????[img]524fa[/img]
Hanz
Profil
Liffe
Jak to myslíš "přeloží samy" - uložil jsi je jako HTML soubor?
Liffe
Profil
JO dala sem uložit ako webovou stránku
centi
Profil
Nepovoleny pristup vypisuje pri pripajani pomocou Total Commanderu, alebo uz pri zadani adresy do prehliadaca?
ax123
Profil
Já bych to tipoval, že index.html není napsán malými písmeny
Liffe
Profil
Teď budu fakt za lamu,no ja vlastně sem =) takže kde ho mam napsat,protože je tu takovych pět procent,že to pišu uplně někam jinam.Jinak normalně malym.
Cody
Profil
Liffe musíš mít v základním prostoru na webu, tedy ne někde v adresáři, soubor index.htm/html/php. Dostaneš ho tam tak, že si ho vytvoříš v tom svém MSOP a zkopíruješ ho pomocí FTP protokolu přes Total Commandera na webzdarma. Pokud zadáš ftp server ftp.nazevwebu.domenawebzdarma.cz jako login nazevwebu a do hesla heslo, mělo by to jít, pokud ne zkus zaškrtnout pasivní připojení.
Liffe
Profil
To sem moc nepochopila.Udělala sem tohlensto :soubor sem nezvala index.html a uložila ho jako webovou stránku.I tak mi to píše nepovolený přístup.Já ze stránkama fakt umím ho..........a sem na to ******** se to musí vysvětlovat všechno strašně polopatě =( =(
Anonymní
Profil *
Kde přesně to hlásí chybu nepovolený přístup?
Pokud to hlásí prohlížeč při vstupu na stránku, pak je chyba na serveru. Odstranit to lze pravděpodobně znovunahráním souboru na web přes ftp totalcomanderu. Nahraný název stránky musí být index.html nebo index.htm atd. Pokud i přesto hlásí prohlížeč chybu, zkuste nahrát na jiné jméno souboru, třeba mol.htm a při zadávání stránky zadejte adresu třeba oha.wz.cz/mol.htm pokud vám to i nyní hlásí chybu, pak jste zřejmě nenahráli soubor na ftp webzdarma. V tom případě použijte postup dle Cody.
Chyba je s největší pravděpodobností v názvu souboru zkontrolujte, je název zde v total comanderu index.html a ne třeba index.htm.html hodně štěstí
ax123
Profil
Ten anonymní jsem já
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0