Autor Zpráva
Drozda
Profil *
kdo poradí jak správně editovat ve wysiwygu, jde vkládání obrázků a textu,aby se mě po uložení zerobrazovalo místo obrázků křížky? Díky
Hanz
Profil
Drozda
Záleží co máš za wysiwyg editor (je jich plno :o))
Drozda
Profil *
jestli chceš Hansi pomoc, podívej se na odkaz "Řečová disonance",kde ukládám schématické obrázky s textem. Je to nejjednodušší web a přesto mě nedokáže(spíše nechjce) nikdo poradit,kdy mám odstranit "cookie",nebo proč zadat obnovit apod. Díky
Drozda
Profil *
zapoměl jsem www.mujweb.cz/zdravi/rec
Acci
Profil
Musíš ho na svůj web uložit do stejné složky jako na svém počítači
Drozda
Profil *
ty jsi mě nepochopil, obrázky mám v souborech, mě jde o editování,když se podívám do html tak tam obrázky jsou, ve wysiwygu ne ach jo.
Yuhů
Profil
Obávám se, že to nechápe nikdo.

Co je to za program, ten wysiwyg?
Cody
Profil
Obávám se, že to nechápe nikdo. - možná máš zadanou špatnou cestu, co velikost písmen, uvozovky?
Nicméně myslím, že lepší vysvětlení by to určíte zasloužilo.
Cody
Profil
Jo možná dost vysvětlí tenhle zdroják:

<html xmlns:o=urn:schemas-microsoft-com:office:office xmlns:w=urn:schemas-microsoft-com:office:word xmlns:dt=uuid:C2F41010-65B3-11d1-A29F-00AA00C14882 xmlns=http://www.w3.org/TR/REC-html40><head><meta http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=windows-1250"><meta name=ProgId content=FrontPage.Editor.Document><meta name=Generator content="Microsoft FrontPage 5.0"><title>Nekonvenčn&iacute; l&eacute;čba řečov&eacute; disonance (koktavosti) </title><!--[if gte mso 9]><xml>

<o:DocumentProperties>
<o:Author>admin</o:Author>
<o:LastAuthor>admin</o:LastAuthor>
<o:Revision>3</o:Revision>
<o:TotalTime>0</o:TotalTime>
<o:Created>2004-01-19T12:35:00Z</o:Created>
<o:LastSaved>2004-01-19T12:38:00Z</o:LastSaved>
<o:Pages>1</o:Pages>
<o:Words>9</o:Words>
<o:Characters>58</o:Characters>
<o:Lines>1</o:Lines>
<o:Paragraphs>1</o:Paragraphs>
<o:CharactersWithSpaces>66</o:CharactersWithSpaces>
<o:Version>10.2625</o:Version>
</o:DocumentProperties>
</xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml>
<w:WordDocument>
<w:Zoom>0</w:Zoom>
<w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone>
<w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel>
</w:WordDocument>
</xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; color:black; margin-left:0cm; margin-right:0cm; margin-top:0cm} a:link, span.MsoHyperlink {color:#993300; text-decoration:underline; text-underline:single;} a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed {color:#666600; text-decoration:underline; text-underline:single;} p {mso-margin-top-alt:auto; margin-right:0cm; mso-margin-bottom-alt:auto; margin-left:0cm; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; color:black;} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]>
<style>
/* Style Definitions */
table.MsoNormalTable
{mso-style-name:"Normální tabulka";
mso-tstyle-rowband-size:0;
mso-tstyle-colband-size:0;
mso-style-noshow:yes;
mso-style-parent:"";
mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt;
mso-para-margin:0cm;
mso-para-margin-bottom:.0001pt;
mso-pagination:widow-orphan;
font-size:10.0pt;
font-family:"Times New Roman"}
</style>
<![endif]--><meta name="Microsoft Theme" content="expeditn 011"></head>
<frameset framespacing=0 frameborder=0 border=0 rows=64,*><frame name=nápis src=horni.htm scrolling=no noresize target=obsah>
<frameset cols="149,*">
<frame name=obsah src=leva.htm target=_self scrolling="no">
<frameset rows="*,91%"><frame name=hlavní src=hlavni1.htm scrolling=no target=_self>
<frameset cols="*,20%">
<frame name=hlavní2 src=hlavni2.htm target=_self>
<frame name="hlavní3" src="prava.htm" scrolling="auto" target="_self">
</frameset>
</frameset></frameset><noframes><body lang=CS style=tab-interval:35.4pt background=exptextb.jpg bgcolor=#FFFFFF text=#000000 link=#993300 vlink=#666600 alink=#CC3300>
<!--mstheme--><font face="Times New Roman"><div class=Section1><p>Na t&eacute;to str&aacute;nce jsou použity r&aacute;mce, prohl&iacute;žeč je však nepodporuje. <o:p></o:p></p></div>
<!--mstheme--></font></body></noframes></frameset></html>
Drozda
Profil *
díky za rady, já jsem sem šel na doporučení a také Vás nechci moc obtěžovat zadarmo,když teď vím, jak jsou služby drahé.

je mi moc líto, ale vypadá to špatně. Jestliže vám nepíše Váš webmaster, tak se musíte o ty stránky začít starat sám, případně si na to někoho sehnat. Já tyto služby neposkytuji a pokud ano, tak jsem příšerně drahej. Jestli chcete sehnat někoho lacinějšího, zadejte prosím poptávku na stránku http://diskuse.jakpsatweb.cz do sekce Práce a zakázky. Někdo se Vám ozve.
Pokud na stránkách vidíte křížky, tak je to tím, že na serveru nejsou obrázky. Musíte je tam poslat. Nevím, jak se to dělá konkrétně na mujweb.cz, ale myslím, že to jde pouze takovým tím grafickým rozhraním. Víc v tuto chvíli nejsem schopen poradit.

Yuhů
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0