Autor Zpráva
Nikol
Profil *
Ahojík. Chtěla bych se zeptat,jestli by jste mi neporadili s tímto promlémem: Mám menu vytvořené pomocí tabulky,ale když chci napsat text např.Máme new design stránek. tak se mi ten text napíše pod to menu a když ten text napíšu nad to menu,s každým řádkem se to menu posouvá dolů. Nevíte jak to vyřešit,aby text
začína na úrovni menu a aby se při delším článku menu neposouvalo?? Jo,a ještě,jak mám nadpis zarovnat nastřed?

Díky
Nikol
Nikol
Profil *
Pomůže mi někdo???!!!
Nikol
Profil *
Pomůže mi někdo????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????
krteczek
Profil
co kdybys ukázla stránku?
Nikol
Profil *
Ja ju nemam na netu.
peta
Profil *
Nikol Jak rikal krteczek, vyzaduje to opravdu kod. jinak pomoc cekej do 2 dnu, driv nemusi nikdo reagovat :)


"Mám menu vytvořené pomocí tabulky,ale když chci napsat text např.Máme new design stránek. tak se mi ten text napíše pod to menu "
... To muze zpusobit nespravne zapsana tabulka, coz bez kodu lze jen hadat. Program www prohlizec, kdyz objevi chybu v tabulce, tak bud zalozi novy radek nebo zadati text pod tabulku.

A to dalsi, to je snad jasne, ze text odsouva tabulku, ne? Opet zalezi na tom, jak to mas napsane. Co treba pouzit CSS? jakpsatweb - CSS
Nebo tabulku v tabulce?
<table><tr><td>
<table class="menu">
<tr><td>...</td></tr>
<tr><td>...</td></tr>
<tr><td>...</td></tr>
</table>
</td><td>
<div class="text">
</div>
</td></tr></table>
peta
Profil *
Nikol Si to dej na net, treba na wz.cz
Radek Hrabůvka
Profil
peta Co treba pouzit ... Nebo tabulku v tabulce? Fuj!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0