Autor Zpráva
majki
Profil *
Ahoj zkouším Postup pro začátečníky (a jsem asi něco miň) a mám problém už v bodě 3. Jak mám přejmenovat soubor? Nabídku mám v angličtině a nevím které nastavení upravit :-((... teda pokud se to tyka MS Word 2003 a neudělala jsem chybu už ve výběru souboru... Dík.
Peca
Profil
Moc nechápu čeho se to týká... To má být postup čeho? :-)
Přejmenování souboru: Pravým tlačítkem klikni na ten soubor a dej přejmenovat (Rename).
majki
Profil *
Ano ale pořád tam zůstane ikonka wordu...
Falcom
Profil *
majki
A čoho chceš tam ikonu???
Peca
Profil
Protože je to pořád wordovský dokument. Pokud to chceš uložit pro web, tak musíš ve Wordu dát uložit jako a vybrat něco jako webová stránka, nebo je tam možná přímo položka uložit pro web.
Miloš
Profil
Změna přípony není změnou formátu. Když třeba soubor dokument.doc přejmenuju na dokument.bmp, je to jako kdybych flaštičku s nápisem pravá včelí měď přelepil textem dietní sádlo.
majki
Profil *
Ok, dik uz jsem u bodu 4. Tak za chvili nashle:-))
HeWeR
Profil
Trochu OUT, ale čeho je to k sakru návod?

Připomíná mi to dotaz:
nahraju tam soubor ale když to moje kámoška Petra zapne, tak to nejde. jak to mám spravit?!?!?!?
překlad:
Nahrála jsem zástupce filmu na disketu, ale když onu disketu přenesu do jiného počítače, tak to píše, že zástupce nebyl nalezen. V čem je problém?
Anonymní
Profil *
HeWeR: :DD
all: no možná změna přípony nezmění formát, ale často to pomůže, třeba když nejde přehrát nějaká písnička tak to hodim na .mp3 a už to jede : D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0