Autor Zpráva
Falcom
Profil *
Mám problém. Nechcem aby si hocikto označil napísaný text skopíroval a stiahol. Ako to mám spravyť? A ešte mám tag <a href="niečo.doc">niečo</a> kde pri tomto tágu sa zobrazí okno otvoriť alebo uložiť alebo storno. Nechcem aby sa to zobrazovalo ale aby sa hneď na dotyčný text pozreli. Ako to spraviť?? Ďakujem za radu.
Peca
Profil
1) Stáhnutí textu se zakázat nedá. Snad jedině dát to do flashe nebo uložit jako obrázek.
2) A co když ten dotyčný nemá Word? Co se mu má zobrazit? Je to taky závislé na prohlížeči. S tím moc věcí nenaděláš.
Falcom
Profil *
Diky za radu. A word si myslím, že 90% ľudí na svete ho má.
tiso
Profil
1. jedine tak že tam žiadny text nedáš - obrázok alebo flash.. Ak to má byť web tak nie je vhodné použiť ani jedno z týchto riešení...
2. nespravíš... Teda aspoň o tom neviem ako by sa to dalo...
Falcom
Profil *
<b>tiso</b> určite sa to dá ale zatial neviem ako.
PerToon
Profil
Falcom- Chm, chm, ehm, nesdílím tvůj názor.
tiso
Profil
Falcom
...tak to si rád počkám na riešenie... Síce nemám potrebu umiestňovať na web doc súbory, ale riešenie toho ako to chceš spraviť ma zaujíma... To vieš - my postarší máme už hranice vnímania, čakám kedy mi rozšíriš obzory...
Falcom
Profil *
Tak ak už som to niekde videl preto si myslím že sa to dá spraviť....
tiso
Profil
..čakám...
Falcom
Profil *
Ok keď dačo najdem tak napišem
;-)
Falcom
Profil *
A ak to nepojde tak budem musieť spraviť to formou obrázku.
Mistr
Profil
Falcom
budem musieť spraviť to formou obrázku
U toho je zas nebezpečí, že si někteří lidé zobrazování obrázků vypínají (například pro rychlejší stahování stránek). Jen na to upozorňuji.
mig
Profil *
Pokud budu chtít získat text, je obrázek pouze malá komplikace.

Jako agent BIS mám jednu otázku. Pracuješ pro CIA nebo MOSAD?
krteczek
Profil
jj pokud chceš aby někdo něco nemohl přečíst (jednou přečtu a vím= nepotřebuji kopirovat) tak to na web nedávej. Pokud ti jde o to aby to co napíšeš nemohl publikovat někdo dál je to otázka právní (něco kolem autorského zákona). no a pokud potřebuješ aby to co chceš dát na web mohli přečíst jen někteří, tak to zašifruj, nebo umísti do soukromé sekce webu s nutností přihlášení. krteczek
daneel
Profil
Text se dá vytáhnout i z obrázku, zrovna včera jsem zkoušel TopOCR (ze stahuj.cz) a až na český znaky funguje celkem spolehlivě.

Obrázky se dají vypnout, jsou zbytečně objemné a vyhledávače v nich text nenajdou.

Pokud ti jde o to, aby někdo nevydával tvoje texty za vlastní, moc si nepomůžeš. Když je někdo bude chtít, opíše si je ručně. Hehe
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0