Autor Zpráva
template
Profil *
Jde o šablonu 7522, úprava by spočívala ve výměně "pomeranče" za nějaký včelařský nebo medový motiv. Nechce se mi totiž kvůli jednomu obrázku absolvovat kurz Photoshopu. Jde mi o to, aby výsledek vypadal profesionálně. Úprava nemusí být ve flashi. Zbytek šablony už si upravím sám.

Pokud si na to troufáte, napište vaši představu a cenu. Před zaplacením budu chtít vidět výsledek.
Martin Kuželka
Profil
Co je šablona 7522?
roberta
Profil
asi myslel http://templates.bigwebmaster.com/flash_templates/rtxx-flash-site-7522 .html
template
Profil *
Každá šablona má svoje číslo, nebo se pletu?
roberta
Profil
template
no lenže tie šablóny sa dajú zohnať z viacerých stránok a na každej stránke majú iné číslovanie...
template
Profil *
No tak dobře, máte pravdu.

Výše uvedený odkaz je správný, jde mi o tuto šablonu.

Prošel jsem stovky šablon a našel jsem jedinou (7522), která by se hodila na včelařskou stránku. Špatně hledám, nebo přes šablony cesta nevede?

Čirou náhodou o nějaké nevíte? Free nechci, ty jsou hodně slabé.
tiso
Profil
$63 + úpravy... Nebolo by lepšie nechať si spraviť design na mieru? Pri nejakej cenovo-porovnateľnej ponuke...
template
Profil *
Na www.sablony.cz je za necelých 1.500,-.
Když bych chtěl design na míru, tak pod 10.000,-Kč se na to nikdo ani nepodívá. Pokud tedy vynechám studenty s Wordem.
template
Profil *
Oprava: www.sablony.com
tiso
Profil
Design (resp. (X)HTML+CSS šablóna) a celá stránka je rozdiel... Pokiaľ vynechám násťročných študentov, tak by sa dalo začať na 1.000-2.000 Kč...
template
Profil *
Raději bych ale zůstal u původní poptávky, tzn. najde se někdo, kdo upraví šablonu?
Ice
Profil
template
Raděj to dej do sekce práce - je na to určena. Zkus si na to dát poptávku na vytvoření dle tvych požadavku. Uvidíš že se ti někdo ozve. A hlavně student neznamena automaticky-word. Jsou zde i vysokoškolští studenti a ti si s wordem nehrají.

A neškodil by kontakt. Přece jenom řešit cenu přes diskusi není úplně košér z obchodního hlediska.
Casero
Profil
template
bych se chtěl hzastat myslím že teda náctiletí nejsou žádný vořezávátka, jak zde píšete, a s wordem může pracovat jak 30 letej tak i náctiletej...:DDD
All4Net
Profil
tiso

1000-2000 Kc za dizajn a (X)HTML+CSS sablonu?? Trosku malo nemyslis?

Nepodcenujte svoje vedomosti.
tiso
Profil
All4Net
...záleží od zložitosti návrhu... Svojho času napríklad webgaffer (webgraffer.com) ponúkal také niečo za 1500 Sk, ale už zdvihol ceny :-) Ja mám tiež iné predstavy o cene, ale pre dobrú vec by som zostal aj na tej nižšej hranici, má to len jden háčik - design väčšinou nerobím, skôr šablóny z hotového návrhu...
template
Profil *
Raděj to dej do sekce práce - je na to určena. Zkus si na to dát poptávku na vytvoření dle tvych požadavku. Uvidíš že se ti někdo ozve. A hlavně student neznamena automaticky-word. Jsou zde i vysokoškolští studenti a ti si s wordem nehrají.

A neškodil by kontakt. Přece jenom řešit cenu přes diskusi není úplně košér z obchodního hlediska.





Díky za upozornění, přesunul jsem poptávku do "Práce a zakázky"
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0