Autor Zpráva
Szalinski
Viem že takýchto tém je tu vela, ale potreboval by som nejaky redakcny system ktory by aspoň trochu splnal tieto požiadavky: 1. aby sa dal automaticky nainštalovať
2. aby sa k článkom daly pridať obrázky
3. aby to malo forum prip. aj navštevnú knihu
4. mola by byť k tomu nejaka čeština alebo slovenčina
5. a aby sa to dalo stiahnuť zadarmo

Design môže byť jednoduchý, nič extra. Chcem si založiť web o elektronike, zapojeniach, .... a nato to potrebujem. Tak prípadne keby sa tu niekto zaoberal elektronikou tak by sme mohli nejak spolupracovať.
Ďakujem. Moje ICQ 302765065
vevrpo
Profil *
Ahoj,potřebuji poradit.Chci si udělat hezké stránky a nevím jak,jsem úplný začátečník.Pomůže mi někdo?Díky
stribny
pro Szaliski: Tak v nejhorším přece můžeš zkombinovat forum jako minibb s nějakým cms jako wordpress, ne?

pro vevrpo: jakpsatweb.cz - kod, pro grafiku porebujes trochu nadani a editor, a nebyt blby a umet se zeptat v nejakem rozumnem threadu a ne tady... (ps: pokud se chces dobre prezentovat, zaplat si to u profika, pokud ti jde jen o osobni stranecku tak to s jakpsatweb.cz zvladnes :))
Suk12
www.supersvet.cz, respektive www.phprs.cz. Splňuje všechny tvoje požadavky. Pokud se chceš cítit jako profík, tak použij výše zmíněnou kombinaci s wordpress :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0