Autor Zpráva
joshep
Profil
prosim o radu s tabulkou....
joshep
Profil
udelam tabulku ale pak kdyz do ni neco pisu tak se porad zvecuje jak mam udelat to aby zustala porad stejne velka a "nehejbala se" a nezvecovala????Diky za radu:-)
joshep
Profil
jo a stranky jeste delam v NVU :-P diky:)
nonewood
Profil
!! zvecuje -> zvečuje -> zvětšuje

můžeš nastavit pouze šířku a zalamování textu
viz http://www.jakpsatweb.cz/html/tabulky.html#table
Radek Hrabůvka
Profil
V menu Tabulka > Vybrat >xzy. Pak nastavíš potřebné vlastnosti, třeba vybereš tabulku a nastavíš šířku tabulky.
joshep
Profil
V menu Tabulka > Vybrat >xzy. Pak nastavíš potřebné vlastnosti, třeba vybereš tabulku a nastavíš šířku tabulky.


ja to sice nastaviim jak ji chci mit velkou...ale pak kdyz do ty tabulky pisu tak ta tabulka se mi porad zvětšuje ...a ja potrebuju aby byla porad stejne velka...(potrebuju ji nastavit pevnou sirku sloupcum)-a to nevim kde...nevite kde se to nastavuje v NVU(proste aby ta tabulka funguvala jhakoby pozadi)?????????prosim .....uz fakt nevim co s tim....diky moc:)
krteczek
Profil
do tagu <table> připiš:
<table style="width:770px">
a dostaneš tabulku širokou 770pixelů. krteczek
joshep
Profil
do tagu <table> připiš:
<table style="width:770px">
a dostaneš tabulku širokou 770pixelů. krteczek



no to udelam..a jenom se mi ta tabulka udela tak velka....ale kdyz pak do ni pisu tak se stejne zvetsuje....a ja púotrebuju aby se nezvetsovala aby fungovala jakoby pozadi(proste aby porad zustala stejne velka).....a nevite kde by se to dalo nastavit v NVU:...protoze ja programovat moc neumim:(
joshep
Profil
prosim dejte mi nekdo vase ICQ nekdo kdo pise stranky v NVU .....diky moooc:)
corpy
Profil *
Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat jak v NVU udělat pozadí ale nemyslím tabulky myslím celé stránky mám tam plno bíleho místa a když popojedu s tabulkou do okrajů, tak se mi to zase rozjede a zase tam mám bíle místo. Prosím odpověď pište na e-mail: corpy@seznam.cz
Děkuji za Vaší rychlou a spolehlivou odpověď Corpy
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0