Autor Zpráva
Falcom
Profil *
Prosím vás o radu. Ako zaheslujem stránku?????
Chcem to spraviť tak, že na úvodnej strane budete musieť zadať heslo aby ste sa dostali ďalej ako to mam spraviť???? Diky za radu.
Gekon
Profil
Co třeba zkusit hledat? To je takové to políčko vpravo nahoře... Uvidíš, že to funguje....
Falcom
Profil *
No hej ale chcel by som vedieť tagy a ako spravim keď niekto dá nespravné heslo aby sa mu zobrazilo že dal nesprávne heslo.
Suk12
Profil
zkus www.google.com ... tam toho najdes HORDU, zbytecne tu z nekoho vymahas tagy, kdyz se jich tisice vali vsude okolo tebe :)
tiso
Profil
1. tagy je výraz pre html, a žiadne také tagy so špeciálnym významom nie sú
2. to čo chceš spravíš zmysluplne funkčné len v php (prípadne ASP a podobne)
MzM
Profil *
Napsat něco, co tyhle údaje přebere, vyhodnotí a na základě správnosti tě pustí nebo nepustí dál.
na to se dá použít některý z mnoha skriptovacích jazyků společně s některou z mnoha databází. To je nejčastější řešení.
Viděl jsem taky "udělátko" které celou stránku zamyklikovalo heslem (hesly) vyplivlo jako ošklivý chuchvalec a přidalo dekódování v javascriptu. Pokud se zadalo správné heslo, rozmuchlal javascript tenhle chuchvalec na čitelnou stránku. Zkusím to pro tebe najít. ....
jo tady: http://www.htmlpassword.com/
Ale jak píšu, to první je častější...
Pak se dá udělat přístup na úrovni web serveru, tj. určitý adresář je přístupný pouze po zadání jm/hesla. To jsou ty vyskakovací okýnka prohlížečů, co po vás chtějí heslo pro přístup na stránku (ještě mě napadlo, neplést s autorizací na proxy, ale je to v podstatě to samé)
No, pokud se rozhodnu pro některý z těchto způsobů, zbývá zapátrat v paměti nebo na netu, jak to konkrétně provést. Tuším, že jsou na to někde na root.cz (?) celé tutoriály. Tedy česky výukové příklady.
No a pak už stačí nebýt líný si něco takového přečíst a vyzkoušet.
Falcom
Profil *
No MzM nelmi tomu nechapem. Ale keby ste mi vedeli poradit co mam zadat aby to islo ked chcem stránku napr. www.daco.wz.cz kde sa zobrazí panel kde sa bude písať heslo (iba jedno, a ta stránka bude len pre tých ľudí ktorý budu vedieť heslo) a tlačítko pokračovať. Diky
PerToon
Profil
Falcome pročítal sem si veškeré tvé působení tady na diskuzi a došlo mi, že ty nejsi schopen akceptovat jakoukoli radu, ale jediný jsi spokojen jedině pokud ti někde naservíruje úplně až pod nos.... pardon.
Falcom
Profil *
PerToon no neviem, neviem či si čital všetko. Pretože ja všade hľadam radu hneď ju aj skušam no ale keď mi neide tak hneď nepišem ale skusim sa s tým pohrať. Napr. tu čo chcem dať heslo tak už mi funguju paru vecičky ale keď dám tlačítko odoslať tak mi ho neodošle (skušal som to aj cez toto http://www.jakpsatweb.cz/formulare-html.html#input). A určite nechcem aby mi niekto hneď povedal ako alebo čo tam mam napísať.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0