Autor Zpráva
Szalinski
Profil
Zdar, nainštaloval som si na server ic.cz system webspell. Je to klanová stránka a preto potrebujem na nu nahrávať obrázky (či už logo sponzora, banner alebo userpics, galeria...) Všade je funkcia upload, obrázky na web nahrávam v správnej velkosti aj v správnom formáte, a po uploade mi nenapíše žiadnu chybu ale na webe sa nezobrazí žiadny obrázok ktory som nahral, zobrazia sa len tie male ikonky s kockou kružkom a su ako keby pretrhnuté (to znamená že sa žiadny obrazok nenašiel) pritom som ho tam nahraval.
Web je www.agi-multiclan.ic.cz neviete mi poradiť?
Anonymní
Profil *
presne tento problem mam aj ja :(
HEADSHOTER
Profil *
Nema niekto slovencinu do webspell alebo cestinu?
Anonymní
Profil *
Zdar, nainštaloval som si na server ic.cz system webspell. Je to klanová stránka a preto potrebujem na nu nahrávať obrázky (či už logo sponzora, banner alebo userpics, galeria...) Všade je funkcia upload, obrázky na web nahrávam v správnej velkosti aj v správnom formáte, a po uploade mi nenapíše žiadnu chybu ale na webe sa nezobrazí žiadny obrázok ktory som nahral, zobrazia sa len tie male ikonky s kockou kružkom a su ako keby pretrhnuté (to znamená že sa žiadny obrazok nenašiel) pritom som ho tam nahraval.
Web je www.agi-multiclan.ic.cz neviete mi poradiť?

A skade si stihol ten webspell??
Anonymní
Profil *
napis na ICQ:208-817-933 alebo E-mail:petokriska@post.sk
Anonymní
Profil *
nastav chmod na 777
OTO24#
Profil *
HEEEJ CAWTE VSETCI PRISIIIIM BUDE NIEKTO TAKY ZLATY A POVIE MI AKO SI UROBIM VLASTNE STRANKU NA WEBSPELL
NEVIEM TOTIZ PRI INSTALACII WEBPSPELLU CO VYPLNUJEM TIE OKNA MySQL a pod. STALE MY VIPISE NEJAKU CHYBU PLS PORADTE !!!! alebo na 386-351-063 DIKI TOMU KTO MI PORADI
OTO24#
Profil *
hej PLS poradte mi niekto uz mam stranku urobenu len template tam musim dat ??? ako ???? ved ked dam stranku
zobrazi sa mi ta stranka s admincetrom ???!! pls
OTO24#
Profil *
Hej uz mam aj template aj vsetko UZ LEN AKO PREMENUJEM TIE lyšty ???? necahpem ako to amm urobit ??? PLS PORADTE ??? 386-351-063 alebo na toto forum choim sem casto DIKI
RoneY
Profil *
www.nc-clan.euweb.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0