Autor Zpráva
Koumák
Profil *
Ahoj jde nějak uložit Flash, abych se mohl podívat jak je to dělané? Nebo prostě jako se ukládají obrázky ze stránky, tak ten celý flash jak uložit. Jde to? Díky
Koumák
Profil *
Prosím, nevíte někdo. Nemám v úmyslu přibírat něco. Já nekradu. Jen se chci podívat jak na to, jak se to dělá a jak to funguje. Jde to tedy normálně ze stránky ten flash uložit? děkuji...
Radek Hrabůvka
Profil
www.jakpsatweb.cz/vytezovani.html
Flash je komlilovaný bibární kód, takže z něho prakticky nic nezjistíš. Zdroj má autor.
Pokud se ti nechce nic instalovat ani studovat zdroják, můžeš použít třeba stránku
Web Page Analyzer a pak si soubory *.swf uložit.
Koumák
Profil *
Počkej, takže když tam zadám tu stránku do Web "Page Analyzer", tak tam lze ten kód vyhledat/přesněji zjistit?

No já si klidně ten zdroják prostuduju, to mi nevadí, rád se něco přiučím. Co máš na mysli instalovat? Díky
Koumák
Profil *
Počkej, takže když tam zadám tu stránku do Web "Page Analyzer", tak tam lze ten kód vyhledat/přesněji zjistit? Myslim samozřejmě ten kód Flashové animace..
Radek Hrabůvka
Profil
Zdrojový kód flashe má autor, ten ho zpravidla nezveřejňuje, takže se k nemu nedostaneš.
Kompilovaný binární kód *.swf pro flash plugin prohlížeče je na serveru, ale nic z něho nezjistíš.
Příklad: www.csfilm.cz/buttonsb.swf
Koumák
Profil *
No to jsem teda pochopil, jde tedy ten soubor.swf ten falsh uložit alepoň jako hotovou věc. Vždť to není jen kupička kódu. Falsh je víceméně tvořený obrázky ne, které se pohybují. O flashy nic moc nevím, ale jde tedy uložit? Je to se mnou těžké, já vím...
Koumák
Profil *
Teď nemám na mysli kód, prostě jako soubor, či jiný obrázek. Když na něj kliknu pravou myší, tak se zobrazí guality...atd.
Radek Hrabůvka
Profil
Flash není web, je to jen kupička kódu.
http://flash.jakpsatweb.cz/
http://flash.jakpsatweb.cz/index.php?page=public
Koumák
Profil *
Dobře počtu si, ale dejme tomu, že je flash holka s vlasama a budu chtít aby jí vlály. To se zapisuje kódem? Já myslel, že je to obrázek..., to bude asi hodně těžký..., ale snad to zmáknu, ty základy. Je tady nějaký flahař? Je to obtížné?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0