Autor Zpráva
And
Profil *
Prosím vás www.pipni.cz je něco jak webzdarma?Jako že se tam zaregistruju a budu mít (jak tam píšou) 500 MB zdarma pro web?
WanTo
Profil
Musíš si koupit doménu 2. stupně.
And
Profil *
a to je co?
WanTo
Profil
Doména ve tvaru www.neco.cz (nebo jen neco.cz). Na WZ máš doménu 3. stupně, což je například neco.wz.cz.
And
Profil *
A tu doménu si můžu koupit jak nebo kolik to stojí?
WanTo
Profil
Mají tam ceník, podívej se. Když si ji chceš koupit, objednáš si hosting (v tvém případě variantu free) a na e-mail ti přijde faktura. Zaplatíš (třeba v bance nebo převodem) a máš zařízený freehosting.
AlešD
Profil
Free na pipni.cz, má jistá omezení:
- není zapnutý mod_rewrite
- nejsou zapnuté set globals (což je asi dobře, ale je to potřeba vědět)
- občas s tím admini dost experimentují
- plné disky :-/

Určitě je lepší placená varianta (cca 1500 Kč/ rok), už jenom kvůli podpoře mod_rewrite.
WanTo
Profil
Mod_rewrite bych ještě přežil, ale ty výpadky...
Gekon
Profil
WanTo
Tjn, výpadky jsou docela negustovní... tak dvacetkrát do hodiny:)
WanTo
Profil
Gekon
Nebo jednou denně. Jenže pak trvají 24 hodin.
AlešD
Profil
Na placené verzi jsem zaznamenal jeden dost hóch výpadek. Zmizely dva poměrně dlouhé články z mého blogu a kde nic, tu nic, že by třeba nějaký mail (i od robota). Na přímý dotaz u adminů jsem dostal nevrlou odpověď s odkazem do jakéhosi logu poruch, kde jsem zjistil, že jim spadla databáze a obnovili to ze zálohy. Články byly v pekle a znova jsem je nenapsal, bo se mě už nechtělo.

Jinak, abych byl objektivní, podle mereni-dostupnosti.com moje stránky tak 99-99,6%. Teda, dokud to fungovalo, teď to píše 0 měření: 0%, což je zřejmě nesmysl, stránky jedou 8-)
And
Profil *
Takže na nic a kašlu na to.Díky za radu
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0