Autor Zpráva
Mapak
Profil *
Ahoj, chtěl bych jen vědět, jak používat DOM inspektor ve Firefoxu. Vložím adresu webu, který chci prozkoumat, dostanu se k css souboru a všem vlastnostem, ale nevím, jak zobrazit např. jednotlivé divy v náhledu, abych měl přehled o layoutu atd.
Leo
Profil
No ja to delam tak, ze adresu webu zadam normalne v prohlizeci, a pak v DOM inspektoru rozbalis vlevo strom dokumentu a vybrany uzel ti zablika, Leo
Mapak
Profil *
Nevím bohužel, jak se dostat k tomu stromu dokumentu. Najdu jen css soubor a ten mi je v tomto případě k ničemu. Myslel jsem, že by to mělo být pod volbou DOM nodes, ale bohužel se mi žádný strom nezobrazuje.
Fred
Profil
Já to taky nepochopil a tak používám bookmarklety, je to (alespoň pro mě) pohodlnější
Mouseover DOM inspector a DOM console
Spikee
Profil
Alebo Pixiho bookmarklet http://www.pixy.cz/pixylophone/favelets/
Simple DOM inspector of the document
Mapak
Profil *
Díky moc! Nejjednodušší mi připadá Mouseover DOM inspector, takže budu asi používat ten. To jsou věci na tom internetu, to jen člověk kroutí hlavou.
Ještě jednou díky!
maxAV
Profil
ten mouseover DOM inspector je perfektni!
nicmene nechapu proc mi nechodi ten firefoxi... mam uplne stejnej problem jako Mapak
ale diky za tip!
Leo
Profil
V DOM Inspektoru je vlevo od napisu DOM Stylesheets ikonka stranecky, po rozbaleni vyberete DOM Nodes, Leo
Mapak
Profil *
Tam je právě zakopaný pes. Po kliknutí na DOM nodes se žádný strom dokumentu nezobrazí :(
Leo
Profil
Tak to naprosto netusim, mam Firexfox 1.0, anglicky, na Win 2000 a nedela to problemy. Zkus stahnout instalaci a preinstalovat nebo co, Leo
maxAV
Profil
no ja sem si ho puvodne nenainstaloval a doinstalovaval jsem ho az pomoci Custom Install, tak jestli nebude zakopanej pes nekde tam. ale uplne se mi FF preinstalovavat nechce.
Leo
Profil
Proc? Pokud je instalace inteligentni, tak si vsechna nastaveni bude pamatovat, ale pravda nezousel jsem to. Preinstalovat programek jako FF neni jako preinstalovat Windows, Leo
Fred
Profil
Já to taky nepochopil , tak už jsem to díky Leovi pochopil, nicméně v FB 0.7 co používám ta konzole není, takže budu muset vystačit s bookmarklety. Ale stejně dík
Mapak
Profil *
Já jsem to udělal stejně jako maxAV. Taky jsem původně neměl DOM inspektor nainstalovaný. Asi to bude tou dodatečnou instalací. Zkusím to kompletně znovu a uvidíme.
maxAV
Profil
Mapak> dik za odvahu a doufam, ze se pochlubis jak to dopadlo ;)
Leo
Profil
Fred A co ti brani si stahnout a nainstalovat FF 1.0? Leo
Fred
Profil
Rozšíření co už neexistujou
Leo
Profil
Nemuzes mit vsechno :-) Leo
Mapak
Profil *
Tak jsem Firefox přeinstaloval a DOM inspektor opravdu funguje. Záhady se dějí i v 21. století.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0