Autor Zpráva
Masař
Profil *
Ahojte potřeboval bych poradit jak mám odstranit ikony v "tento počítač" ikony od dokumentů a sdílených dokumentů-.... díky moc překážejí mi tam... jo a jak se dají upravovat ty skupiny...dikes moc...
HeWeR
Profil
Masař
Monosti, nastavení sožky, vlastnosti složky nebo vlastnosti systému (neřekl si jaký máš OS… ono se to různých verzích liší - každopádně hledej v nastevní)
Masař
Profil *
Xp profesionál.... tady jsou jen možnosti složky ahledal jsem to tam a nenašel...
aitoo
Profil
Start - Spustit - gpedit.msc

Konfigurace uživatele - Šablony pro správu - Součásti systému Windows - Průzkumník Windows

Najdi položku:

Odebrat složku Sdílené dokumenty ze složky Tento počítač - Dvakrát na ní klikni - zaškrtni volbu Povoleno - OK.

jo a jak se dají upravovat ty skupiny
Můžeš to upřesnit?
Masař
Profil *
upravovat skupiny myslím tím, jestli se dá nějak pojmenovat určitá skupina nebo rozdělení ve složce "tento počítač", například disky , pak další skupina externí zařízení...mě se to totž všechno hází zvlášt do každé jinačí skupiny...
aitoo
Profil
V okně Tento počítač:

Zobrazit - Seřadit ikony - Zobrazit ve skupinách (pokud je volba aktivní, tak se položky řadí do skupin dle výše zvolených kritérií). Název, typ, ...

Pojmenovat si vlastní skupiny, pokud vím, nelze.
Masař
Profil *
dikes moc...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0