Autor Zpráva
trit
Profil
ahoj kluci, můžete se prosím podívat, jestli tyto stránky fungují dobře ve všech prohlížečích a vůbec jestli s tím není nějaký problém? je to sice přizpůsobená šablona ale docela jsem do toho drbala, tak aby to fungovalo, dělám to prvně. díky
BaTeCzKo
Profil
~ logo, nepěkné bílé okraje u toho jablka
~ zmenšil bych velikost řádků
~ reklamu dole bych odsadil
~ validátor šílí ( http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Freneta.wz.cz )
~ ve Firefoxu na stránce "Naše služby", "Projekce zahrad" a "Květiny TESS" utíkají tečky od seznamu mimo plochu pro obsah
~ na stránce "Nabídkový list" je použit zbytečně velký obrázek který je pak prohlížečem zmenšován
~ stránka "Kontakt" - ve Firefoxu utíká obrázek mimo plochu pro obsah
~ víc jsem toho nenašel
Hugo
Profil
Já se k designu vyjadřovat nebudu, ale firma, která ma web na freehostingu působí IMHO trochu zvláštně. Navíc je to šíleně pomalé (aspoň teda v Německu).
Icepoint
Profil
na strance kontak je nejak mimo ten obrazek kytky, a taky tim posune wz reklamu nastranu :D a jinak co bylo receno BaTeCzKem
trit
Profil
logo, nepěkné bílé okraje u toho jablka
když já nevím, jak je začernit:( je na to nějaký free program?

~ ve Firefoxu na stránce ... utíkají tečky od seznamu mimo plochu pro obsah
~ stránka "Kontakt" - ve Firefoxu utíká obrázek mimo plochu pro obsah

můžu pro to něco udělat? u toho 2. třeba když zmenším ten obrázek?

zbytek se pokusím opravit, díky moc za rady a připomínky....

celkově máte dojem, že je ten web jakž takž funkční a plní účel?
trit
Profil
Hugo

to se bude stěhovat, až/jestli se mi to podaří stvořit tak to pošlu tam, kam to patří. ale všimla jsem si, že spousta firem je na freehostingu, snad to neva, lepší něco, než nic, ne?
Hugo
Profil
trit

No, vzhledem k tomu, že jde o prezentaci firmy před zákazníkem, tak to nevypadá moc dobře. Navíc wz je extrémně pomalý a do zahraničí je to ještě horší.

Cena hostingu je dnes minimální, a většinou je rozdíl v kvalitě dost podstatný.
BaTeCzKo
Profil
trit
~ Corel, Photoshop, .... určitě ne mspaint. :)
~ ten web je vzhledově hezký (ale to je jedno, protože to je nějaký template) a účel snad plní
trit
Profil
BaTeCzKo

jak víš, v čem jsem to zkoušela začernit?:)

mužeš mi prosím poradit, co s těma tečkama, aby neutíkaly??

ps: ještě nechápu tohle z toho validátoru: there is no attribute "vspace". proč by nebyl?


Hugo
já jsem si nevšimla,že by to bylo pomalé, budu to muset zkusit u někoho, kdo má pomalé připojení, dík za informaci (tohle budu stěhovat, ale ještě tam mám jedny stránky, na kterých pracuju)

jinak dělám to pro rodiče a oni webu nepřikládají moc důležitost, tak se uvidí časem
Hugo
Profil
No, já pomalé připojení nemám (100 MB/s), ale jsem v Německu. Ale co si tak pamatuju, tak wz je celkem pomalý i v ČR.
Bubák
Profil *
Dej před patičku čistič:
.cistic { line-height: 1px; font-size: 1px; height: 1px; margin-top: -1px; clear: both; }

Seznam na stránce http://reneta.wz.cz/nabidka.html dej do tagu <ul> (to se má), a lej mu nulový margin a padding

ps: ještě nechápu tohle z toho validátoru: there is no attribute "vspace". proč by nebyl? Ve strict DTD není, použij CSS.

Začernění je natvrdo, v grafickém editoru jde použít postupně mizící okraj jako alfa kanál.
www.volny.cz/teststranek/images/logo.gif
trit
Profil
Bubák

moc děkuju za rady, i za to logo, to je super:o)))


ještě se chci zeptat, jak moc vadí, že mé stránky neuspěly v tom validátoru ;( bude to lidem fungovat i když to nezvládnu opravit?
Bubák
Profil *
Asi nejlíp je o tom, co tě na valititě zajímá tady:
www.dgx.cz/trine/item/konec-w3c-prostrednictvim-psa-ii
trit
Profil
Bubák
díky, já na té validitě zapracuju, ale nebudu se tím tak moc stresovat :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0