Autor Zpráva
dhawk
Profil *
Tak robim stranku prvy krat a tak som pouzil sablonu a tak isto nepisem do zdrojaku stranky robim to iba v tom grafickom tom.. :)) no a tak ja som to robil vzdy tak ze...toto je moja stranka www.dhawk.wz.cz ale neni este hotova...som v priecinku kde som mal tu stranku ulozenu (tu sablonu) ktora sa volala napr. index.html tak tu som skopiroval...preto ze vo FrontPage-i sa neda jedna stranka otvorit 2x...a vlozil do toho isteho priecinku ale napr. pod nazvom hudba.html no a tak by som sa chcel spitat ci je to dobre a este toto...menu ktore bolo hore a v lavo tak napr. v liste index.html som vlozil hypertextovy odkaz do kolonky hudba ktory odkazoval na list hudba.html...no a ze ci to bolo dobre ze ked tam vlozim napr. minichat tak by som ho musel prekopirovat na vsetky listy tej stranky a potom by sa to co tam ludia napisu zobrazovalo vzdy len v tom liste v ktorom to napisu chapete nie? :)) a dakujem vopred za odpovede
Miloš
Profil
Ty jsi blázen!
Když píšeš dotaz, příspěvek, používej, prosím:
věty a interpunkci (to jsou takové ty tečky, čárky, otazníky mezi slovy…)
— pokud můžeš, tak i diakritická znaménka (háčky a čárky nad písmeny)
— U delších textů je vhodné členění do odstavců.

Tvůj příspěvek jsem se pokoušel poctivě číst, ale když jsem se poněkolikáté ztratil uprostřed třetího řádku, vzdal jsem to.
Jestliže Ti nikdo nebude ochoten pomoci, nediv se. Pokus se svůj dotaz lépe formulovat.
Gekon
Profil
chapete nie?

Ne, nechápem.
dhawk
Profil *
pardon tak to som bol ospaly ked som to pisal tak pisem znovu dufam ze to pochopite---------robim vo FP a ide o to ze ked vlozim napr. do stranky minichat (zoberme si ze moja stranka sa sklada z 2 listov prvy je index.html a druhy napr. hudba.html) na list index.html tak sa nezobrazi na liste hudba.html (to je samozrejme) no a ked ten minichat skopirujem aj na list hudba.html aby bol aj tam tak ked niekto nieco napise do toho minichatu na liste index.html tak sa to nezobrazi v minichate na liste huba.html no a tak ma napadlo ze ci to robim dobre ci sa to nerobi inak (ked pouzivam tento sposob " som v priecinku kde som mal tu stranku ulozenu (tu sablonu) ktora sa volala napr. index.html tak tu som skopiroval...preto ze vo FrontPage-i sa neda jedna stranka otvorit 2x...a vlozil do toho isteho priecinku ale napr. pod nazvom hudba.html a v menu v liste index.html som dal hypertextak na hudba.html to jest ta skopirovany list.") JE TO DOBRE? ZA ODPOVED VOPRED DAKUJEM
WanTo
Profil
Pobavil jsem se dobře :-) Ale z prvního příspěvku jsem nepochopil nic :-)
dhawk
Profil *
:)) a z tohoto?
WanTo
Profil
dhawk
To jsem nečetl ;-)
Gekon
Profil
dhawk
Zkus to napsat tak, jak ti radil Miloš!
interpunkce, diakritika, odstavce!
Big_G
Profil *
Nevkládejte minichat přímo do stránky.
Použijte tag iframe.
Anonymní
Profil *
Chtěl sem se mrknout a webzdarma mi hlásí nepovolený přístup.
krteczek
Profil

Tak robim stranku prvy krat a tak som pouzil sablonu
a tak isto nepisem do zdrojaku stranky robim to iba v tom grafickom tom.. :))
no a tak ja som to robil vzdy tak ze...

toto je moja stranka www.dhawk.wz.cz ale neni este hotova...

som v priecinku (adresář), kde som mal tu stranku ulozenu (tu sablonu), ktora sa volala napr. index.html, tak tu som skopiroval (pretoze vo FrontPage-i sa neda jedna stranka otvorit 2x...) a vlozil do toho isteho priecinku ale napr. pod nazvom hudba.html. no a tak by som sa chcel spitat ci je to dobre?

A este toto...menu ktore bolo hore a v lavo tak napr. v liste index.html som vlozil hypertextovy odkaz do kolonky hudba ktory odkazoval na list hudba.html... no a ze ci to bolo dobre ze ked tam vlozim napr. minichat tak by som ho musel prekopirovat na vsetky listy tej stranky a potom by sa to co tam ludia napisu zobrazovalo vzdy len v tom liste v ktorom to napisu chapete nie? :))

a dakujem vopred za odpovede


no tak i po tomto rozdělení to mám problém pochopit...
Dr.Psycho
Profil *
Haluz tato stranka ja to tak vediet robit. Fucking.!!!!
Dr.Psycho
Profil *
Nech vidia:Rytmus H16
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0