Autor Zpráva
Futetka
Profil *
Jde mi o to, že mám svoje stránky a chci je zveřejnit pokud možno bez složitostí a komplikací ze strany poskytovatele. No a ještě k tomu zdarma, nebo s nějakou reklamkou a tak. Poraďte mi prosím. Budu ráda když přidáte své názory na to v čem jsou Vámi doporučovaní posk. lepší. Já se v tom moc nevyznám.
rl
Profil *
skus webzdarma.cz
Boldrik
Profil
do zacatku asi ono webzdarma. pozdeji se zorientujes sam
jinak webhostingy zadara za nic nestoji a kdyz uz do neceho investujes energii, tak koupit nakou domenu a webosting za par stovek za rok neni problem, ne?
Mingan
Profil
Tak samozřejmě záleží na účelu stránek, ale doména se dá sehnat celkem levně i s hostingem. Nevím to přesně, jen mi to říkal kámoš, který o tom uvažuje. Jinak webzdarma.cz Myslím, že 50MB, 5MB na databázi celem postačí pro začátek
Futetka
Profil *
Nevíte jestli se rozlišuje webhosting podle obsahu stránek?
Když si třeba nějakou nejlevnější doménu zaplatím na provoz obyč. stránek a časem na ně přidám fórum. Stačí na to 100 MG? Je to poskytovateli jedno co je na té doméně?
SuE
Profil
provozovateli je to jedno pokud to neporušuje zákon a nezpomaluje server (to když někdo něco blbě naprogramuje)
100MB je dostatečné skoro pro všechno. Ale jestli uvažuješ o foru, musí webhosting mít php a mysql .
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0