Autor Zpráva
Baraka
Profil *
Ahoj, webovou prezentaci Vám ukázat nemohu a také vím, že seo - optimalizace pro vyhledávače je velké umění a jen tak mi tu zde někdo nevybalý nějaké finty, ale co mě zaráží:

Jsem webdesigner a dodržuji vše důležité:

1) Poutavé texty
2) Správně formátovaný text (nadpisy apod.)
3) Konstrukce stránky
4) Sémantika
5) Webová typografie
6) Hlavička, title a vše se snažím dodržet

Stále bez úspěchu mé stránky bojují na třetích stranách seznamu, třeba centrumu jsem první. Atlas také. Google to samé jako seznam. Čím to může být? Většinou se před mé stránky hrnou blogy. Jako by to měli nějak zakódované a nejde se s nimi rovnat. Nezapomněl jsem na důležitou věc. Nebo nemáte nějakou radu, kdy to nastudovat ještě lépe? Děkuji moc
Gekon
Profil
Odkazy?
Petra
Profil
Ano, zapomněl, na zpětné odkazy.
Baraka
Profil *
Jo, tak zpětných odkazů mám tak šest, může to být ten důvod?
Petra
Profil
Těžko říct. Jsou obory, kde si bez odkazů takříkajíc ani neškrtneš, jsou obory, kde bohatě stačí mít plus mínus standardní on page faktory. Obecně je ale 6 odkazů opravdu málo a pravděpodobně by větší množství mohlo pomoct.
Baraka
Profil *
Já myslel, že hlavní cíl jsou ty důvody nahoře a že ten důvod bude v (spřátelených stránkách/partnerských), tak to je zajímavý. Nevím jak to budu ted řešit. Dobrých stránek na výměnu moc není v mém oboru...
Petra
Profil
Hlavní cíl je obvykle zajímavý, kvalitní, hodnotný a obsáhlý obsah. Ne vždycky ale stačí. Z toho popisu se prostě nedá určit, jestli jsi to využil naplno nebo ne.
odkaz
Profil *
hmmm může si někdo udělat třeba víc webů na freehosting a dát na ně odkazy na svou placenou doménu a tak si podle zvyšovat šance?
nightfish
Profil
2odkaz:

samozřejmě to udělat může, ale váha zpětných odkazů z webu, který má nízký PR (protože na něj např. neodkazují další weby) bude velmi nízká...

navíc vyhledávačům může přijít podezřelé, když se najednou na jeden web objeví spousta zpětných odkazů a nemusí jim pak přikládat takovou váhu....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0