Autor Zpráva
Semi
Profil *
Ahoj, co je potřeba vložit do stránky. Mám v ní svůj e-mail a posílají mi tak "10" emailových spamů za den. Prostě nikdy se mi nic podobného nestalo. A co je na tom hrozného, tak jsou úplně stejné a děsně mě to otravuje. Nemáte někdo také takový problém a nevíte jak to řešit? Děkuji moc..
Timy
Profil
Semi
Mít kvalitní antispamovou ochranu... Třeba gmail. Pokud umístíš svůj email na web, musíš počítat s tím, že ti dřív nebo později spam začne chodit. Jde jen o to, kolik jich projde až do "doručených".
Semi
Profil *
Aha, takže tomu nezabráním jo? Chjo, mě se líbí centrum, gmaila mám taky, ale ten mi tolik nevyhovuje, ale bez spamů to bude lepší, tak co mi zbývá...
Stinky
Profil *
No nejlepší je neprezentovat adresu v textovém formátu. Svinští roboti chodí po stránkách a hledají adresy na které by poslaly mail. Někdy se používá formát adresy jako nekdo(at)nekde.cz nebo takhlens, jindy zase generování obrázku s textem(adresou) pomocí php skriptu, nebo jednoduše printscreenem zachyt obrazovku, vystrihni si z ni ten zavinac a vloz ho na misto textoveho jako obrazek (urcite ne s altem @). Mám s tím taky zkušenosti, ale po několika měsících kdy jsem email nikde neprezentoval to roboti vzdali...
Mistr
Profil
Semi
Nebo použij formulář. Dáš ho na web a pošta se Ti bude posílat do Tvé schránky prostřednictvím naprogramovaného PHP skriptu.
Mistr
Profil
Semi
mě se líbí centrum, gmaila mám taky, ale ten mi tolik nevyhovuje
A proč si nenecháš poštu z gmailu přeposílat na Centrum? V Gmailu si nastavíš pravidlo, aby příchozí poštu přeposlal na Tvou centrumáckou adresu...
djlj
Profil
Semi
Zapni si na Centru, pokud nemáš, Antispam. Dají se tam nastav irůzná pravidla pro třídění zpráv (spamu), či blokování celých domén..
Semi
Profil *
Díky za opovědi, Mistře formulšř na stránce mám také, ale ještě tam mám uvedený kontakt ve formě toho e-mailu, což nikdy není na škodu..., díky.
DJ Miky
Profil
http://xy.wz.cz/nospam/email-to-unicode.htm - nevím, jak moc to pomůže, ale je to užitečné...
Mistr
Profil
Semi
mám uvedený kontakt ve formě toho e-mailu, což nikdy není na škodu
Určitě.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0