Autor Zpráva
mnouckk
Profil *
Vytvořil jsem si soubory k internetovým stránkám. Měl jsem v souboru index.html frame, v levém okně menu a v pravém plochu na zobrazení odkazu (viz příkl. na tomto web - nejjednodušší frame). Protože jsem si nemohl soubory zkopírovat, poslal jsem si je na email, ale teď když s nimi chci pracovat, všechny odkazy se mi presměrovali ne na podsoubory (menu.html, soubor1.html, atd), ale na stránku mého emailu, konkrétně na www.centrum.cz. Také mi ve zdrojovém kódu přibilo toto:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<!-- saved from url=(0117)http://mail5.centrum.cz/noconv/~~cook~mnouckk/cgi-bin/downlo ad.exe/b39b62485a26fa7031a47ec7884db8gf/3.local/tyma.html -->

Pokusil jsem se toto smazat, ale odkazuje se to pořád? Budu muset psát vše znova ????
Díky za odpověď
Polaroid
Profil
Toto vznikne, když dáš soubor->uložit, do html souboru se vloží tyto řádky a všechny odkazy se přepíší tak, aby to tomu, kdo si to stáhl fungovalo.

Jinak tvůj konkrétní problém tak trochu nechápu, jak se může přesměrovat odkaz na nějaký mail, pomocí kterého si ten soubor pouze posílal???

Zkus ještě jednou popsat problém! (podrobněji)
mnouckk
Profil
No , prostě jsem si odeslat ony soubory na valstí email.. A teď když chci v menu, které mám v levé části framu otevřít odkaz, místo odkazu se mi otevře stránka centrum.cz... Pokud mi můžeš pomoci, mohu Ti soubory přeposlat aby si to viděl. Díky
Scatman
Profil *
Ja som sa zasekol hned na začiatku; iba som napísal zdroják na stránke na disku, ale mne prehliadač stále ukazuje zdroják namiesto stránky. Kde je asi problém?
centi
Profil
Scatman
A aku priponu ma ten subor so strankou?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0