Autor Zpráva
Jason01
Profil
Kde ponúkajú najlepší web hosting zadarmo, alebo aký by ste odporučili? Najlepšie slovenský, ale píšte hocaké!!! Ďakujem!!!
Meldo
Profil
Velmi sa mi paci http://www.funpic.de/
php, mysql, je rychly!, 2500mb
Casero
Profil
Meldo
no ale ta reklama není bůhví jak pekná
Euroblb
Profil
Hej a můžeš mi poradit prosímtě jak na www.funpic.de jse zaregistrovat???neumím moc německy..a popravdě ani česky...
Euroblb
Profil
hm tak už nepotřebuju, slovnik na seznamu postačil... :)
Ale chtěl bych se zeptat, jestli to nějak nebude dělat problém když budu stoho hostingu tahat image na jinem webu??? sice je to brutalní a ostudné, ale kde jinde sehnat tolik místa na soubory které se prostě na český freehosting nevleze, a adresa je zase prozmněnu česká??
quinux
Profil
Euroblb
Ten německý hosting neznám, ale neznám ani hosting, který by umožňoval pouze ukládání dat. Když budeš takhle tahat jen fotkyy do stránek na jiném serveru tak se jim nezobrazí reklama takže tě rádi mít nebudou a brzy ti to smáznou.
Meldo
Profil
Hmmm. No tak to neviem. Mal som tam ale trochu probme s diakritikou.
Meldo
Profil
Nerozumiem tomu, preco, ked ma niekto seriozny web (nemusi byt komercny) si nezaplati normalny hosting, ale namiesto toho robi taketo blbosti. Dnes nieje problem najst hosting s 250, 500 aj viac MB za par korun mesacne. Neverim, ze na to nemate.

(hosting, ktory vyuzivam ja tak tam je teraz v akcii 3000 mb za 99sk/75kc na mesiac)
Euroblb
Profil
jo atk to je i na ww.pes.cz ale ja jsem člověk který nemá žádnej příjem kromně sociálky takže se zařizuju podle aktuální finanční situace,Jsem student a tak až začnu pracovat , mít nějaký ten příjem, tak nebude problém jsi uvázat na sebe to břímně platit stupidních cca 100kčsssr měsíčně za dobrej hosting. Zatím musím zůstat u freehostingů..Když jsem jsi dělal subwoofer a repro, tak jsem taky neinvestoval zbytečně do designových reproduktorů za několik tisíc, když při stejných parametrů koupíš o hodně moc levnější...
Meldo
Profil
Akurat, ze free hosting a plateny hosting nemozes porovnavat. Plateny hosting ma vela vyhod.
flz
Profil
Euroblb
ak hladas len miesta na fotky tak skusk imageshack.us - je to free image hosting
koncentrak
Profil *
Nevite jestli se da dostat na tom www.funpic.de nejak na ftp a jestli jo tak jak?
Predem diky za odpovedi.
koncentrak @seznam.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0