Autor Zpráva
honza
Profil *
1/ jde udelat pomoci napr. dvou divu stranka kde budu mit v 1 divu listu s odkazy, a ve 2 se mi budou menit stranky podle toho co vyberu na liste? nebo musim pouzit neco jako napr. iframe?

2/navazuje na 1/
nedari se mi spravne naskladat stranka - chci nahore obrazek(1), pod nim listu(2), pod telo stranky(3) a nakonec patku(4). vse ma stejnou sirku.
a ted: 1. ma pevnou velikost, 2. taky, 3. by mela byt promenna podle velikosti obsahu,
4. by mela byt prilepena na 3 dole.


uff snad je to pochopitelny, diky za odpoved.
Honza Hučín
Profil
Ad 1) viz http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=26 13

Ad 2) V čem je konkrétně problém? Odhaduju, že potřebuješ tělo stránky horizontálně vycentrovat - pokud ano, najdi si tady (viz formulář Hledání vpravo nahoře) frázi "horizontální centrování". Jestli je problém v něčem jiném, napiš podrobnosti.
honza
Profil *
ad 1 - diky... pokusim se to pochopit :o)

ad 2 - stejny sytem jsem objevil v odkazu v 1. pokusim se pochopit jak to ma byt...

diky
honza
Profil *
ha tak nepochopil - je tam jak zafixovat nejaky div, ale to ja nechci - chci menit obsah toho divu, jak kdyz dam u odkazu target='ramec' - bud to nejak nechapu jak je to tam zodpovezeno, nebo to tam neni... muzes mi to prosim jeste objasnit?
Honza Hučín
Profil
Tak to nejde, leda javascriptem, ale to nedoporučuju. Smiř se s tím, že se ti bude načítat celá stránka.
honza
Profil *
smiren - vymyslim to jinak :O) diky...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0