Autor Zpráva
Knopi
Profil
Ahoj, má tato css vlastnost například pro nadpis "h1 {display: none;}" vliv na SEO - česky řečeno "Optimalizace pro vyhledávače"? Tím vygumuju h1 jakoby ze stránky, že není vidět a nezabere ani místo. Jenže se ptám. Vydějí ten nadpis roboti, vyhledávače? Bez stylů jo, tak snad tím seo neutrpí, protože v html je řádně zapsaný. Díky za názory...
Mac
Profil
Práve vo vedlajšej tém aj o tom diskutijeme, či to google penalizuje.
Knopi
Profil
Mac: To jsi napsal do tvé diskuse Ako podľa vás pristupujú jednotlivé vyhľadávače k viacnásobnému použitiu tagu h1 na stránke?.

Já mám na mysli jeden nadpis h1, který združuje celou stránku! Jestli když je display: none; vygumovaný z dokumentu, tak jestli na něj roboti, vyhledávače reagují, nebo jestli na ně házej bobek, protože to bych nechtěl z hlediska seo.
Jay Jay
Profil
Knopi : Sice nevím proč by si teda ten nadpis chtěl schovávat, ale to je vlastně každého svoje věc. Roboti nespolupracují s CSS, takže to s přehledem vidí.
Knopi
Profil
Mac: Co jsem ještě četl na Vaší diskusi, tak za vymazání nadpisu vlastností "display: none" , tak za to se nepenalizuje, to není pravda. Někdy webdesigner má k tomuto zvolení pádný důvod jako třeba teď já...

Jinak stále čekám na odpověď z předcházejicí mé otázky? Děkuju...
Knopi
Profil
Jay Jay: Byls rychlejší..., jak jsem říkal, někdy je k tomu důvod. V mém případě mám logo, jméno fotbalisty a nechci tam ten obrázek dávat nadpisem, protože se to absolutně nehodí a chci "h1" z pozice přístupnosti nahoře...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0