Autor Zpráva
axa
Profil *
jak se dělá layalout webu pomocí <div> odstavců? určitě pomocí css ale jak se to všechno formátuje? koukám na některé weby a maj ve zdrojáku jen haldu divů s class

dělá se to pozicováním? je to spolehlivé? není možnost pokud příjdu na www s jiným prohlížečem aby se mi to nerozhodilo když to bude pozicováním? totiž kdysi sem měl css pozicováním web a jaksi ve firefoxu sem měl některé věci šoupnuté trochu jinak navím už proč ale přišlo mi to jako by css pozicováním :-D

thx

jaký layalout je vubec nejvíc good? většina článku co sem čet nebo tak psali tolik věcí ovšem a ve komentáří taky nic moc jako celkem smep řišel na to že jsem se dozvěděl o layaloutech to že nikdo neví kterým způsobem je nejlepší dělat www :-D
Casero
Profil
axa
to je na hoodně dlouhé povcídání...zkus si přečíst trošku víc o to a uvidíš , že na většinu svých otázek nalípneš odpověd
tiso
Profil
1. layalout? layout!
2. s divmi to netreba preháňať
3. poziciovanie nie je dobré na tvorbu kostry layoutu, iba ak na umiestnenie niektorých špecifických prvkov
4. good? Beztabuľkový css layout... (len pre info - predtým sa robili layouty cez rámy a tabuľky) Rozmiestnenie (napríklad počet stĺpcov) záleží od zamerania stránky.
mikeCz
Profil
Zkus se podívat třeba sem http://css.interval.cz/layouty/ to ti pro začátek pomůže. Máš tam jak ty píšeš jen haldu divů s class ale taky tam jsou k tomu ty css, tak si to zkus rozebrat krok po kroku a třeba ti to helpne
Mike
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0