Autor Zpráva
Sercen
Profil *
Jaký kod mám dať na web aby sa nedálo s webu nič kopírovať?
Veľa ľudí mi kradú informácie.
niečo také ako má web: http://www.kouzelnickysvet.net/
DJ Miky
Profil
Nejde.
Peca
Profil
Co tam má ten kouzelnickysvet.net? Nic tam nevidím...
nicmund
Profil
www.kouzelnickysvet.net má zablohovaný jenom pravé tlačítko pomocí javascriptu (funguje to jenom v IE), ale když se dá zobrazit -> zdrojový kód, tak to zdroják vypíše...
Euroblb
Profil
Sercen
Mno myslím že kdyby jsi chtěl dokázat to aby ti nikdo nekradl informace z webu, tak by jsi je tam neměl vůbec dávat, nebo zavázat navštevníkovy ruce a oči...JAkmile jde totiž něco přečíst jde to i tzv. ukrást. Je jedno jestli to dáš do flashe, zakážeš pravý tlačítko myši, či hodíš text do image apodobné věci. Akorát zloději skomplikuješ trochu práci, a při nejhorším jsi vezme klasicky tužku a papír...
unknown
Profil
Jaký kod mám dať na web aby sa nedálo s webu nič kopírovať?
Zde platí pravidlo, jakmile to mám jednou načtené v prohlížeči, tak už si to zkopíruju...
Sercen
Profil *
Ja by som len aspoň chcel vedieť jak zakázať to talačítko ak to viete povedzte prosím.
tiso
Profil
Máš to tam v zdrojáku, ale nechápem prečo to chceš aj tak použiť, napriek tomu čo tu bolo napísané...
Secren
Profil *
Lenže ja nemôžem sa pozrieť na zdrojoví kod na tej stránke lebo je zablokované pravé tlačitko.
tiso
Profil
Nevieš čítať? prečítaj si čo Ti napísal nicmund
house
Profil *
to je pravda, že to jde různě obejít ale 90% takových těch kopírovačů co tomu nerozumí (jen si to chtěj vystavit na svém nevkusném blogu) se zablokovaným pravým tlačítkem odradí
RPG
Profil
Secren
Co takhle "zobrazit -> zdrojový kód" v liště prohlížeče? :o)
Bubák
Profil
Jde to i bez menu, pouze myší s druhou rukou za zády, třeba.
1. Stisknu pravé myšítko, vyskočí hláška.
2. Klepnu levým myšítkem na "OK" hlášky.
3. Tepve nyní pustím pravé myšítko.
4. U agresivních skriptů vyskočí znova hláška, může být i jiná, tak ji myší normálně potvrdím.
5. Heuréka!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0