Autor Zpráva
halfz
Profil *
Outlook Expres 6 prosba nejdou mi číslice- když píšu nový email, nejdou mi napsat číslice do emailu.
Mám ho nově nainstalovaný.

Třeba 13.7.2006.

Tyto čísla mi jdou napsat pouze přes horní klávesnici připodržením Shiftu.

Jak to přepnout,aby mi šly psát číslice i na pravých klávesnicích.

Díky
unknown
Profil
Zapnout numlock?
Někde jinde ti ta čísla fungují?
halfz
Profil *
Nefungujou ani ve wordu.
Takže jak zapnu Num Lock?
Prostě na pravo nejdou ,nesvítí mi nad Num Lockem kontrolka , ani vedle..........
Díky.
unknown
Profil
No zapnout numlock se dá jedině stiskem klávesy Num lock, jestliže to nezabírá a klávesnice se nezapne (nesvítí ledka), pak se obávám že je klávesnice v háji.
habendorf
Profil
Num Lock se zapíná Num Lockem.
halfz
Profil *
Aha, tak to je , prostě jsem měl vypnutý Num Lock, díky za trpělivost z amatérem.
Asi jsem o to zavadil.
Takže čísla již samozřejmě jdou.
Když už se tak ptám, k čemu je klávesnice Caps Lock?
habendorf
Profil
NA TOHLE.
unknown
Profil
Já nevím, nerad bych se tě nějakým způsobem dotknul, ale nemůžu se zbavit dojmu že si děláš srandu...
Nicméně, jestliže skutečně nevíš, tak stiskem caps locku budeš psát výhradně velká písmena (totéž co se shiftem), velká písmena pak budeš psát do doby než opět stiskneš caps lock.
Euroblb
Profil
halfz
K velkým písmenům..Při zapnutým budeš psat furt velkýmy písmeny. a na dvojtých klávesách jako při stisknutém shiftu...praktick yjako kdyby jsi měl stisknutý shift porád...jse skus podívat na psací stroj...
Zahon
Profil
halfz
Pokud zapneš Caps Lock včechna písmena se automaticky začnou psát velká. Když myslím všechna, tak i ty s háčkama a čárkama.. po druhém stisku se vše uvede do normálního stavu.
halfz
Profil *
Každý začátky na počítači jsou těžký.
Prostě..........
Díky za trpělivost a rady, už nebude otravovat.
Fakt jsem si srandu nedělal.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0