Autor Zpráva
Hynek
Profil
Ahoj,
předem upozorňuji, že jsem "lama" a že s PHP teprve koketuji. Můj problém spočívá v tom, že si nevím poradit s jednou, zřejmě maličkostí ve formulářích v PHP. Nevím zda-li se mi podaří můj problém dostatečně popsat. Mám formulář v PHP na stránce krok1.php, proměnné z něj se odesílají na stránku krok2.php, kde se zobrazují pomocí echo. Pod tímto výstupem mám další formulář, kde se ještě doplňují nějaké informace, proměnné se opět odesílají, tentokráte do souboru krok3.php. Nevím si ovšem rady, jak dosáhnout toho, aby se mi odesílali také proměnné z první stránky, tedy z krok1.php, které se ovšem na stránce druhé zobrazují pouze pomocí echo a nejsou již "živými" proměnnými. Doufám, že jste mě pochopili, pokud ne, určitě to není Vaše chyba, prostě jsem tupo. Pokud někdo poradíte, předem MOC děkuji :o)
Peca
Profil
Tak ty proměnné oživ :-)
Na stránce krok2 je nevypisuj jenom jako echo, ale přidej je do formuláře jako input type="hidden".
Hynek
Profil
Díky moc, zkusím to, snad to nezvořu. :o))))
Hynek
Profil
Ahoj,
tak jsem se pokoušel o to input, ale buď jsem úplně blbej a nebo jsem úplně blbej, nedaří se mi to. Asi se na to PHP zřejmě moc nehodím. Nevím kam a jak to input dát. Možná bude lepší, abys viděl, o co mi jde, tak jsem ty tři stránky zabalil a kdyby se Ti chtělo na to juknout, nechávám tu link. jsem opravdu natvrdlej :o(((((
havs
Profil
input je nepárový, dělá se to:
<input type="hidden" name="jmeno" value="<?php echo $_GET["jmeno"]; ?>" />

asi bude fungovat i <?php echo $jmeno; ?>, ale kdyby vypli register globals ...
Hynek
Profil
Díky, už to šlape :o)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0