Autor Zpráva
steplan
Profil
nahrál jsem do web zdarma jednu stránku jen tak pro zkoušku, pojmenoval jsem jí index.html jak tam píšou, ale když zadam adresu stránky napíše to chyba 404-soubor nebyl nalezen Nevíte jak dál ???
steplan
Profil
navíc sem to zkoušel i u jiných stránek ale tam už newim vůbec jak dál
Peca
Profil
Máš správně velikosti písmen?
steplan
Profil
tam musí bej určená velikost ???
Mistr
Profil
steplan
Jde předně, myslím, o to (na webzdarma jsem nikdy nehostoval), že je rozdíl mezi index.html a INDEX.html a podobnými kreacemi velkých a malých písmen.
steplan
Profil
nejde to nemohl by jste my nějaký server doporučit?????
salmen
Profil
Prosím o radu, kde se dočtu o tom, jak udělat menu na jiné stránce, jak odkázat na toto menu kodem atd., abych vždy nemusel přepisovat tolik odkazů.
pořád to nikde nemohu najít, poradí mi někdo?
Mistr
Profil
salmen
Kolego, založ si, prosím, pro svůj dotaz nové téma. Proč?
(1) Zvyšuješ tím šanci, že Ti někdo odpoví.
(2) Zakydáváš již běžící diskuzi něčím, co k ní vůbec nepatří. A pokud, tak jen okrajově.
(3) Odvádíš pozornost od původního dotazu.

Děkuji.
salmen
Profil
Promiň děkuji
steplan
Profil
A mohl bys mi Mistře doporučit nějakej hostu jící server kterej funguje bez problémů ?????
jozob
Profil
(4) Pomôžeš ľuďom, ktorí prídu cez vyhladávač.
Peca
Profil
steplan
Většina hostingů rozlišuje velikost písmen. V tom ti nikdo nepomůže. A navíc s wz žádné problémy nemám. Problém hledej u sebe.
krteczek
Profil
steplan prostě všechny názvy souborů piš JEN MALÝMI PÍSMENY, BEZ DIAKRITIKY, MEZER, A DALŠÍCH PODIVNOSTÍ.
v TOTALCOMANDERU U FTP JE MOŽNOST: "PŘEVÉZT NÁZVY SOUBORŮ NA MALÁ PÍSMENA" TAK JI ZAŠKRTNI
Falco
Profil
steplan
A mohl bys mi Mistře doporučit nějakej hostu jící server kterej funguje bez problémů ?????
Pokud ani nevíš že je rozdíl ve psaní velkých a malých písmen ve webových adresářích, tak ti bude k ničemu hosting kterej funguje bez problémů. A navíc tvá hrozná vyjadřovací schopnost...
steplan
Profil
tak sem začátečník no a co
Jay Jay
Profil
steplan : Už ti to funguje ?
steplan
Profil
ne
lopik
Profil
nemas nahodou skryte pripony? nebo ak si napisal nazov index.htm a mas skryte pripony tak to potom vyzera asi takto: index.htm.htm
skus uvodnu stranku nazvat len index a dat na server.
steplan
Profil
funguje to
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0