Autor Zpráva
wawrik
Profil
Mám tréningovú stránku, na nej dva problémy, ani som poriadne nezačal :*)

1. Názov firmy chcem mať vždy nalepený na spodnom okraji okna prehliadača a chcem mať z neho urezané tak, ako to tam je. Ale tak, ako to mám nadefinované, mi to vždy vyvolá scrollbar, ktorým sa to dá podvihnúť: to nechcem. Ide to bez toho scrollbaru?

2. Neviem nadefinovať div pre samotný obsah stránky. Mal by byť napravo od menu, ale nad názvom firmy. Rozmery divu by sa mali prispôsobiť šírke okna, nechcem to robiť s pevnou šírkou. Ak bude obsah divu väčší, mal by sa ukázať scrollbar (ktorý tam mám teraz stále, kvôli tomu názvu firmy). Dá sa to vôbec?

Rád by som to urobil čisto cez css alebo html bez frames, ak to inak nepôjde, maximálne javacsript (to by som potreboval odkaz na hotové riešenie, o skriptoch nemám ani páru).
wawrik
Profil
Chalpi, neblbnite, nakopnite ma niekto... V ramoch to spraviť viem, v tabuľke by to aspoň približne šlo tiež, ale v divoch to urobiť neviem... Keď ten IE nepozná position:fixed a ja sa cez to neviem prekúsať...
krteczek
Profil *
nevim co chceš ale jak udelat stránku pomocí <div> a css jsem dnes ráno publikoval zde: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=30 54
krteczek
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0