Autor Zpráva
Knopi
Profil
Zkoušel jsem použít
na přesměrování adresy bez www na www.neco.cz a na chybovou stránku soubor .htaccess, aby měli návštěvníci větší pohodlí. Jenže tuto funkci nepodporuje společnost, u které mám tarif ZDARMAHOSTING, kde jsem si pouze zaplatil doménu, a tak je jediná možnost byla se s nimi domluvit. Jenže mi nechtějí udělat z adresy redirect, nebo povolit tyto soubory htaccess? Můžu vůbec ještě něco dělat, když vyřadím možnost placeného hostingu, což se mi nezamlouvá?
quinux
Profil
Pokud to admini nepovolí tak buď přejít na jiný freehosting (což je s doménou problém) a nebo si zaplatit. Jiná možnost asi není.
Knopi
Profil
Hm..., to mi samozřejmě ochotně nabídl, přitom jde o takovou prkotinu, kterou povoluje i webzdarma. :-) Kvůli tomu se právě nechce platit velkej peníz. Docela mě to mrzí...
quinux
Profil
Knopi
IMHO dnes se dá slušný hosting sehnat poměrně levně, takže pokud to s tím webem myslíš vážně tak si hosting zaplať. ;o)
Knopi
Profil
Chci udělat informační web, takže se mi moc nechce platit a u těch nejlevnějších hostingů myslim je cena nějakých 30 Kč měsíčně, což si myslim je dost na to na co ho chci použít. Díky
quinux
Profil
Knopi
Pokud si myslíš, že je 30 Kč měsíčně moc tak to je potom těžký. Když si tam umístíš reklamu tak je téměř jisté, že ti ten hosting zaplatí (samozřejmně pokud nebudeš mít návštěvnost 30 lidí denně)
Knopi
Profil
To máš pravdu, tak na webík mi chodí v průměru za den necelých 400 lidí. Reklama Adfox vypadá celkem dobře, pak mě také nějaká společenost nabízela 200 Kč za měsíc, když umístím 5 jejich reklam na můj web, což mi přijde neuvěřitelně málo na 5 bannerů. Můj odhad je tak alespoň 500 Kč na měsíc. Co myslíš? Měl bych to zkusit? Ono je na netu hodně lidí, co jsou podvodníci...
quinux
Profil
Knopi
S Adfox nemám zkušenosti, takže olik "nese" nevím. Já mám na webu http://www.bbkontext.cz a nese docela slušně. Ty máš vyšší návštěvnost než já, takže ti IMHO zaplatí jak hosting tak doménu a ještě ti zbyde na pivo ;o)

Co se týče té firmy tak nevím jestli je to zrovna málo (za jistých okolností asi ne), ale určitě bych si na web nedával 5 bannerů - to bude vypadat spíš jak reklamní časopis než jako informační web.
skoro pokrocili
Profil
Běž na stránky:
http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html
a tam to už najdeš!
Nepřežil
Profil *
Mám velmi podobný problém a napadl mě nápad. Jestli by chybovou stránku nešlo načíst třeba z jiného hostingu například z webzarma, kde mám jinou stránku, že bych ji tam nahrál tu chybovou a tam do fungujícího souboru .htaccess dodpsal příslušný zápis pro ten jiný web, že by se přeměrovala na jinou doménu. Šlo by to?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0