Autor Zpráva
Saria
Profil
Existují nějaké souhrná pravidla /stačil by mi na ně odkaz/, která říkají jak psát stránky, aby se zobrazovaly ve všech stejně?

A když budu používat k zadávání výšky a šířky %, musí být v % uvedeno úplně vše?
Děkuji Saria
zimmi
Profil
Saria:
ad 1) Nejlepší je to prostě zkusit a po nějaké době zjistíš "aha, tak tohle se tady zobrazí jinak, musím to udělat takhle".
ad 2) Nemusí.
WanTo
Profil
Saria
Podívej se po matrjošce. Tou se dá řešit spoustu problémů (většinou s IE).
Saria
Profil
Děkuji, budu to řešit takhle, když to tedy všem funguje.

Jak si mám ale poradit s tímto?

Psala jsem o tom asi před dvěmi dny.

Mám nadefinováno :
#bez_obrazku {width: 511px; height: 150px; margin: 8px 6px 35px 8px; float: left; background: rgb(255,255,255); border: 1px dotted rgb(207,207,207);}
#zelena {width: 511px; height: 7px; margin: 0px 0px 3px 0px; background: rgb(96,204,112); }
#sloupec1 {margin: 1px 5px 1px 1px; width: 245px; height: 130px; float: left; background: rgb(255,255,255);}

a.bez_popis:link, a.bez_popis:visited { width: 250px; height: 15px; margin: 5px; display: block; background:url(grafika/sipka_zelena3.gif); align: center; background-repeat: no-repeat; background-position: 0 0px; padding: 1px 0px 0px 20px; font-size: 11px; color: rgb(143,143,143);}
a.bez_popis:hover {background:url(grafika/sipka_cervena3.gif); align: center; background-repeat: no-repeat; color: rgb(255,0,51);}


v Mozile jede správně, v Opeře se zelená šipka nenačte, jako a:href se načte ale bez paddingu a marginu a v Exploreru zase a:href nejede vůbec......


Tady ani nevím, jak to zkusit jinak.
Někde jsem četla, že s pozadím je to nejvhodnější a teď tohle.

Saria
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0