Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Nevím jak nahrat stranky na server webzdarma, když se chci připojit k ftp přes total comander tak mi to píše "Připojení se nezdařilo!" přitom to udělam přesně podle Tohodle ale stačilo by mi to i přes "grafické rozhraní webu" jenže cela složka tam nejde nahrát tak sem si tam vytvořil adresář a tam nahrál vsechny dokumenty ale stranka mi nejede prosím mohly by stemi nekdo pomoc
toutatis
Profil *
zkontroluj si malá velká písmena jestli je máš všude stejně. Třeba Index.html nebo index.html ap.
Anonymní
Profil *
Písmena mam dobře
Anonymní
Profil *
sry vlastne mi to napíše že mi chybý soubor index.htm ale kde ten index mam vzýt to mam jako jenom vytvořit novej dukument a přejmenovat do na index.htm ? (sem začátečník nikdy sem nic na web nedaval)
Peca
Profil
Dokument ne. Musí to být .htm (.html) soubor. A ten přejmenovat na index.htm.
djlj
Profil
Peca
html soubor není dokument?!
nightfish
Profil
djlj
dá se říct, že všechny html soubory jsou dokumenty
opačně to však neplatí...
Anonymní
Profil *
Tak sem vytvořil soubor index.htm a nahral ho tam ted mi to sice nic nepise ale ukaže mi to jenom reklamu jako by tam nic nebylo tak nevi
Bubák
Profil
Zobrazí se nahoře reklama a pod ní obsah stránky index.html. Dal jsi do stránky index.html nějaký obsah?
Anonymní
Profil *
Jo, normalně to v počítači odevřu a je tam všechno ale jakmile to tam nahraju tak tam ne nic
Anonymní
Profil *
V tom index.htm mam ramce, když tam dam jinou stranku bez ramců tak to de v pohodě jak je možný že to nezobrazuje rámce?
Anonymní
Profil *
Poradí mi někdo ?
nightfish
Profil
pošli odkaz na ty stránky
Anonymní
Profil *
Tady
Anonymní
Profil *
musis nastavit vlozeni reklamy do 1 ramce...
nightfish
Profil
<frame name="hlavicka" src="C:\Documents and Settings\Kureèka\Dokumenty\DANIEL\staženo\www\web/hlavicka.htm" noresize scrolling="no">

toto je důvod, proč to nic nezobrazuje...
Anonymní
Profil *
To sem udelal
Juross
Profil
Musíš nastavit relativní adresu na soubor hlavicka.htm

Musíš taky hlavicka.htm nahrat na server.

/edit

a taky všechny ostatní stránky, které umisťuješ do <frame>ů
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0