Autor Zpráva
Helča
Profil *
Ahoj, můžete mi prosím poradit?
Na své stránky se přes ftp Tot.Com.normálně připojím.Když však přetáhnu soubor,abych ho přepsala,tak se mě to zeptá, přepsat? Já zadám ano a mě to hned napíše PŘENOS SELHAL,POKRAČOVAT V ČINNOSTI? já zadám ano,ono se to jakoby přepíše,ale ve skutečnosti se na stránce nepřepíše vůbec nic. Ovšem připojená jsem po celou dobu, nevím co s tím, jiné stránky mi jdou přepsat v pohodě. Děkuji za odpověď.
esemeska
Profil
pokud to nevyresi pasivni prenos dat, tak sem zkus napsat podrobnejsi informace, ktere ti behaji v pozadi... je taky mozna pretizenej server nebo tak neco, je moznost, ze uz na serveru nemas misto pro dalsi soubory, ale to by pri prepisovani asi nemelo hrat roli...
Helča
Profil *
píše to

226 complete transfer
226 quotas: using 50 028.00 of 50 000 kB (100,06% used)

Myslíte si, že je to plné?

Ještě to při přenosu píše 550 quota exceeded

Děkuji.
prvacek
Profil
Máš tam toho moc, jestli tam máš fotky, tak je převeď do formátu jpg.
Anonymní
Profil *
(100,06% used) - tak to asi bude plny ne =))))))
Helča
Profil *
Ano, je pravda, že tam mám dost fotek a všechny mám v jpg. Zkusím požádat webzdarma,aby mi přidali místo na www. Doufám, že mi vyjdou vstříc.Díky za odpovědi.
Anonymní
Profil *
zkus je davat na nejaky upload server. zkus treba photobucket.com nebo imageshack.us.
Helča
Profil *
upload server. photobucket.com imageshack.us

Tak toto je pro mne španělská vesnice. Vůbec nevím o co jde,ale děkuji, zkusím se podívat do vyhledávače a něco tom najít.
Anonymní
Profil *
no zaregistruj se treba na www.photobucket.com nebo www.imageshack.us a odkazuj na obrazky, ktery si ulozis na jejich server. je to jednoduchy =)
Helča
Profil *
Díky, kontaktovala jsem webzdarma a oni mi prostor za mírný poplatek zvětší.
esemeska
Profil
Helča
hm, jako bych to nerikal ;) tento problem jsem mel taky, psalo to quota exited
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0