Autor Zpráva
M@ri@n
Profil *
Jak mam udelat ve frontpage rubriky??
esemeska
Profil
?naprosto nechapu, na co se ptas, muzes to pls trochu zkonkretnit?
M@ri@n
Profil *
Ok......zacinam s webem a jsem zaregistrovany na webzdarma.cz .....tu stranku jsem udelal ve FrontPage a newim,jak tam mam udelat rubriky,aby odkazovali na jinou stranku
Nox_lbc
Profil
WOW, když chceš dělat web, musíš znát HTML .. pokud chceš dělat web a neznát HTML, pak použij WYSIWYG editor ... FrontPage je už zastaralej, zkus něco lepšího ...
M@ri@n
Profil *
Da se to nekde volne stahnout?????
M@ri@n
Profil *
Ok ted jsem si to nasel na www.stahuj.cz .....ktery editor mam pouzit?
M@ri@n
Profil *
treba NVU??Nebo mi prosim neco doporucte
Anonymní
Profil *
www.nvu.com ale radsi se nauc HTML neni to tak tezky.
M@ri@n
Profil *
A pujde to s NVU???Pujde to dobre nebo mam radeji vazne pouzit neco s HTML??
Anonymní
Profil *
co jestli s NVU pujde?
M@ri@n
Profil *
No jestli to je treba lepsi nez FrontPage...Ja jsem si to ted stahl a nechapu v tom nic!!V NVU
BaTeCzKo
Profil
To je těžký případ. (o-O)
M@ri@n
Profil *
aha :D
Jiří Bureš
Profil *
Webové stránky jdou dělat skoro v každém programu, který umí ukládat textové soubory.

Webové stránky jsou psané v HTML (XHTML). HTML je "jazyk", který popisuje vzhled stránky (co je nadpis, co je odstavec, co je zdůrazněné, co je odkaz atd.). Existuje popis jazyka HTML a existují také návody, jak HTML používat (třeba právě na tomto webu).

Takže shrnuto. Měl by ses naučit HTML. Aspoň trochu. Stránky pak lze psát třeba v Poznámkovém bloku (tak to dělám i já). Často je lepší sáhnout po programu, který při editaci stránky zobrazuje vzhled stránky (WYSIWYG editory) a umožňuje také spravovat celý web (kontrola odkazů, změna odkazů při přejmenování souborů, hromadné nahrazování apod.). Takovým programem je například zmíněný FrontPage (ten není vůbec špatný).
esemeska
Profil
zkratka si precti http://www.jakpsatweb.cz/navigace/zakladni-kurz.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0