Autor Zpráva
Helča
Profil *
Prosím o pomoc.
Nedávno jsem upravovala stránky (vkládala nové pozadí stažené z netu) od té doby se ostatním prý nic nezobrazuje. Hlavní stránka asi ano, ale nemohou se dostat na ostatní stránky.
Mně to ale doma jde všechno normálně, takže kdyby mne neupozornili, tak bych o tom ani nevěděla. Nevím vůbec co s tím mám dělat, protože podle mne mám vše o.k. Veškeré odkazy a vše mám jako dřív.
Píše jim to prý chyby 404 nelze zobrazit,že soubor nebyl nalezen, byl smazán nebo přejmenován. Ale já to mám dobře, i stažené na netu.Nechápu to. Nemůže mi prosím někdo poradit, čím by to mohlo být? Díky

http://www.cukrovi.kvalitne.cz/hlavnicukr.htm
DJ Miky
Profil
Mně to jde, úplně normálně.
Bubák
Profil
Taky nemám problém, ani v IE, ani v prohlížeči Opera.
SCSI
Profil
funguje normalne :)
Helča
Profil *
Už jsem na to přišla,děkuji za odpovědi.
Ono se totiž někomu nezobrazuje menu vlevo na boku, tak jsem to menu ještě jednou vložila dolů na stránku pro ty,kterým nejde to vlevo.Jenže jsem ho zapomněla aktualizovat, když jsem si upravovala stránky.Já hlava děravá.Takže ti,co šli přes to vlevo,se dostali všude a ti ostatní nikam.

Nevíte náhodou,čím to může být,že se jim to boční menu vůbec nezobrazuje? Tipuji tak 30% návštěvníkům.
petr6
Profil
Nevíte náhodou,čím to může být,že se jim to boční menu vůbec nezobrazuje? Tipuji tak 30% návštěvníkům.
Pokud prisli pres nejaky vyhledavac, tak ten jim muze misto odkazu http://www.cukrovi.kvalitne.cz/hlavnicukr.htm ukazat treba http://www.cukrovi.kvalitne.cz/drobnecukr.htm apod.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0