Autor Zpráva
rustycrusty
Profil
Zdravím Vás,
potreboval by som poradiť s jednou vecou, týkajúcou sa vytvorenia a exportovania webovej stránky z Flashu do HTML.

1. Pri otvorení nového dokumentu vo Flash je pracovná plocha 550x400. Aké rozmery má mať plocha, aby som pri exportovaní nemal problém s veľkosťou stránky na webe?
2. Samotné exportovanie: Mám vytvorenú celú stránku vo flashi + niektoré podstránky vo Frontpage. Všetko beží ako má, bez problémov. Problém nastane pri exporte a následnom načítaní stránky v exploreri. Ak nastavím pri exportovaní akúkoľvek veľkosť okna, výsledok je, že buď sa stránka nevmestí do prehliadača, alebo je príliš malá, pri nastavení menšej veľkosti + je po okraji stránky v oboch prípadoch biela asi 1 cm široká hranica. Ako, a ktoré hodnoty mám nastaviť, aby výsledok v prehliadači bol prispôsobený oknu, aspoň čo sa týka šírky (pri rolovaní smerom nadol by nemal byť problém) a takisto po vyvolaní funkcie história, prípadne obľúbené položky atď. aby sa znovu celá stránka upravila na stred plochy, ktorá je bez priestoru, ktorý obsadila napr. história, tak aby napr. butony, ktoré sú na pravej a ľavej strane boli vždy viditeľné.

Prosím Vás skúste mi odpovedať, budem vďačný.
Ďakujem.
rusty.crusty@centrum.sk
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0