Autor Zpráva
Robbie
Profil *
Můžu nějakým příkazem optimalizovat stránku pro Firefox, IE a Operu, aby byla stránka všude stejná? Děkuji
Gekon
Profil
Příkazem? Jo, jde to.

<command browsers= "firefox; ie; opera" class="same_look_in_all_browsers" <command />.

No dobře. dělám si srandu. Aby se stránky zobrazily všude stejně, je lepší psát je ručně, ne přes WYSIWYG, psát je validně, v případě problémů se využívají takzvané CSS hacky, nejčastěji pro IE.
habendorf
Profil
body {layout-look:uniform;}
venca163
Profil
<command browsers= "firefox; ie; opera" class="same_look_in_all_browsers" <command />.
=)
esemeska
Profil
habendorf
body {layout-look:uniform;}
Toto teda neznam:D
habendorf
Profil
esemeska: Tak to toho znáš málo :o)
martin99
Profil *
čau,
poradíte?

Jak docílim toho, aby se stránky zobrazovaly pro různá rozlišení a velikosti obrazovek stejně? Mám stránku rozdělenou na DIVy (levý, střed, pravý), rozměry jsou v pixelech..

díky
Zahon
Profil
martin99
poradíme.. ale úplně jsem nepochopil otázku. Zkus to maličko upřesnit... Ale jestli to chceš udělat tak, aby se divy neroztahovaly od sebe ve vyšších prohlížečích, obal je ještě jedním divem a tomu nastav pevnou šířku (width: XXXpx;) + definici aby byl vždy uprostřed obrazovky (margin: 0 auto;) vzhledem k tomu, že ostatní divy budou uvnitř něj, automaticky se zarovnají s ním na střed a také nebudou putovat po obrazovce ve vyšších rozlišeních. Pokud jsem to špatně pochopil, omlouvám se. Zkus to v tom případě upřesnit.
martin99
Profil *
Zahon
..díky, myslel sem že by to tak mohlo být, zkusim to; z toho co píšeš a co sem zatim někde četl - znamená to že pokud ten hlavní (vnější) div nastavim na velikost rozlišení např. 600px v řádku, tak při vyššim budou na obou krajích prázdný pruhy? (těch bych se právě taky rád zbavil, kdyby stránky poznaly pro jaký rozlišení se zobrazují a ňák se roztáhly resp. smrskly.. asi toho chci moc)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0