Autor Zpráva
Kebi
Profil *
Ahoj, nehledejte v tom prosím žádnou vědu. Je to prosté, ale nevím jak na to a vůbec jestli to půjde. Takže:

- Mám zařízený hosting s doménou "bla.com", ale nejsou tam podporovány soubory .htaccess, protože jsem blbej a nezeptal jsem se. :-( Udělat chybovou stránku a zapsat do .htaccess není přitom žádný problém, ale půjde to? Nevím jak. Čtěte dále:

1. Mám ještě jeden hosting s doménou neco.com, kde tyto soubory jsou podporovány. Bylo by možné na tomto webu do souboru .htaccess dopsat pár řádek navíc, aby se chybová stránka, kterou tam vložím zobrazila ještě na tom webu bla.com, kde tuto možnost nemám? Jak? Díky

Normálně by stačilo do .htaccess:

ErrorDocument 404 /nenalezeno.php

Chybová stránka se zobrazí, když návštěvník se dopustí nějaké chyby, nebo se bude pokoušet o něco co by neměl...atd. na webu neco.com
djlj
Profil
Kebi
Ne, nešlo by to.
mila
Profil
Přemíšlej trochu:
na svém webu upravím nějaký soubor a na tvém se začne zobrazovat obsah, jaký chci já...
Kebi
Profil *
mila: Nechápu vůbec co říkáš...

Vím, že v htaccess a mod_rewrite se dají kouzlit velké věci. Jenže zas tak dobře s nimi neumím. Proto jsem se ptal. Vzhledem k tomu, že bych to určoval já, tak nevím jak ty by jsi to měnil. Když k tomu souboru bych měl přístup pouze já, ha. :-)
djlj
Profil
Kebi, mila to myslel tak, že když ty by sis na svém webu ovládal chybové stránky jiného vzdáleného webu, tak to by pak každý mohl měnit obsah cizích stránek ;).
Prostě to nejde...
Stinky
Profil *
A šlo by error přesměrovat na nenalezenp.php. A v nenalezeno.php by bylo něco jako: <? header("Location: http://www.nekde.neco/jineho.php"); ?> ??? Je to sice velká oklika....
tiso
Profil
404 presmeruješ iba pomocou .htaccess ku ktorému buď máš prístup, alebo nemáš... Treba pokračovať?
Stinky
Profil *
Jo taaak, ja to pochopil z jiné strany....
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0