Autor Zpráva
cheva
Profil
Zdravím, asi se dobře pobavíte :-)
Potřebovala bych poradit, jak stránky vytvořené a uložené doma na HD dostat na právě registrovanou domenu 3.st. Mám veškere přstupové údaje, ale nevím, co s tím - jak to dostat na net??
Jestli tu na JPW existuje nějaký všeobecný návod, prosím odkažte mě na něj.
Registrace je na Profituxu.
Dekuju
Hugo
Profil
To je takový problém se podívat na úvodní stranu JPW?

http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html
cheva
Profil
Diky, hledala jsem, ale heslo "publikovat" me fakt nenapadlo :-)
cheva
Profil
Ok, přes Windows Commander jsem zadala nové připojení FTP, ale tvrdí mi to "Příkaz PORT selhal!" a něco že "500 I won't open a connection to /čísla/ (only to /čísla/)", když se pak chci opravdu připojit. Přitom když to zkusím znovu, prý jestli se má od profituxu odpojit... Tomu fakt neorzumím...když tam nejsem, jak můžu být připojená? Kontrolovala jsem si ještě jednou zadané údaje, jsou správně.
Hugo
Profil
Zkus zaškrtnout položku Pasivní režim.
cheva
Profil
Jooooo, jsem tam :-) Kopíruju.... Díky za trpělivost, snad už to bude v pohodě.
cheva
Profil
Ještě jeden dotaz - mám všechno zkopírované na server, ale když do Mozzily FF zadám jméno té stránky, abych to zkoukla, jestli to tak opravdu je, napíše mi to, že mám zamítnutý přístup (Access denied). Vždyť teď by to mělo být na netu přístupné pro každého...natož pro mě :-)
Peca
Profil
Máš tam soubor index.html (.htm, .php)?
cheva
Profil
ano, slouží jako úvodní stránka. Nebo to má být něco jiného?
Je v jedné ze složek.
cheva
Profil
Díky za "naťuknutí", index.html jsem dala ven ze složky a funguje to!
Tower
Profil
Soubor index se jako prvotní (úvodní) bod vztahuje vždy ke složce, ve které je uložen. Pokud tedy chcete, aby se načetl po zadání vasidomeny.domI.r, musí být uložen v kořenové složce určené pro nahrávání dat webu. Jinak bude aplikován až do specifikaci složky, kde je uložen (vasidomeny.domI.r/slozka/).

-----------

Pozdější odpověď...
cheva
Profil
Ještě jedna věc, zřejmě kvůli liště od profituxu (na HD to vypadalo normálně) mám chaos v komponentách hlavičky. Pomohli byste mi to spravit? Tady je moje stránka. Dík
cheva
Profil
Tím myslím, že jen obrázek zůstal, kde má být, všechny ostatní věci (nápis chevert i dva zelené pruhy, vertiální a horizontální), se neposunuly o ten kus lišty dolů. Asi to má souvislost s pozicováním, ale nevím, co s tím.
DJ Miky
Profil
cheva
Aha, zkus to posunout dolů marginem v CSS...
cheva
Profil
jako odhadnout, jak vysoká je lišta profituxu a o to posunout marginem-top dolů? Ale proč se mi tam ten obrázek zobrazil dobře, tedy posunutý, a zbytek ne?
cheva
Profil
Takhle totiž ty zelené pruhy překrývají spodní část obrázku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0