Autor Zpráva
Kristýna Synková
Profil *
Ahoj, mohu se prosím Vás zeptat? Kdyžtak mě klidně odkažte. Já to totiž nemohu najít. VE Photoshopu bych chtěla v Paletě nástrojů (to je ten levý sloupec) je nástroj jiný tvar. Jsou tam různé tvary. Slyšela jsem, že se tam mohou nahrát další a zajímavější. Mám tam jen ty základní. Prosím Vás, kde je mohu stáhnout? A jak je tam mám vůbec nahrát pak? Děkuju moc. Já nejsem moc přes počítače, bude to chtít trpělivost, chjo.
Mac
Profil
Nič také som nepočul (ale je to možné), ale to asi preto, že sa o pluginy nezaujímam. Umenie je vedieť urobiť všetko iba s "obyčajným" Photoshopom a nie s pluginmy. BTW, je to najlepšia cesta ako sa naučiť Photoshop a neskôr zdokonaliť.

A aby bolo jasné, málokedy sa nájdu dobré pluginy zadarmo, pre Photoshop platí dva krát.

Sčítané a podčiarknuté: "Neodporúčam pluginy!" - Mac-ove pravidlo 2.
Kristýna Synková
Profil *
Opravdu to jde. Jsou věci, které nevykouzlíš k úplné dokonalosti..., ty jsou prostě dané, i když mě budeš přesvědčovat o opaku. Sám jen můžeš udělat své. Jenže každý neumí třeba tak dobře kreslit a z toho plyne, že by to byl originál.
roberta
Profil
ta tejto adrese je aj návod, ako si ich tam aj naimportovať
http://www.freephotoshop.com/html/free_shapes.html

inak ak si dáš v google vyhľadať "free photoshop shapes" tak ti ich nájde viac než dosť
Mac
Profil
Kristýna Synková
Sorry. Ja som to zle pochopil, myslel som, že zháňaš nové nástroje (tools) do palety nástrojov. Pozorne som si prečítal ešte raz, takže hľadáš iba nové shapes, tak to je v pohode. Ja by som si to radšej nakreslil, nie je to ťažké (sú to iba vektory) a mal by som dobrý pocit, že nekopírujem.

Ak si niekto chce kresliť vlastné tvary nech si pozrie návod na prácu s vektormi vo Photoshope a vytvorený vektor skonvertuj Edit / Define Custome Shape
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0