Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý den,
založil jsem si doménu na wz na němž poskytují místo 50mb. Mám web s různmými galeriemi fotek. Proto mi připadá 50mb docela málo. Nedá se to nějak vyřešit? Nedá se třeba nahrát celá galerie na novou doménu čímž by bylo dalších 50mb a odtud to nějak přesměrovat pro oči uživatele?
quinux
Profil
Anonymní
Propojování prostoru je pokud vím proti pravidlům.
Dá se to vyřešit jiným hostingem. ;o)
Anonymní
Profil *
Webzdarme je freehosting, tak od něho moc neočekávej. Jestli chceš víc tak ic.cz nabízí 250MB.
Anonymní
Profil *
děkuji
TooFew
Profil
Profitux nabízí 300MB. :-)
Fnesveda
Profil
Já jsem na svůj wz.cz server narval zip o 60 MB
TooFew
Profil
Nazveme to "Anomálie WZ"? ;-) Tak třeba jsi věrný zákazník, a dali ti bonus bez tvého vědomí.
.....
No asi ne. Ale +/- 10MB.... To máš jako na silnici +/- 10KM. :-) V zákoně máš 50, ale vždycky tam je někaká odchylka.
Kdo ví? Třeba na svůj .profitux.cz web narvu taky o 10-20MB víc.... Zatím tam mám okolo 500KB. ;-)
quinux
Profil
TooFew
Jen pro pořádek. V zákoně je 50, tak jak jedeš víc, tak už máš puntíky. A když jedeš mnohem víc tak odstřel na místě. ;o)
TooFew
Profil
Tím jsem myslel tu odchylku 5-10KM, která by měla být tolerována. Tachometry ukazují víc, právě kvůli tomu.... Ale je to pravda. Jsou lidi, co můžou cokoli, a potom jsem my, co můžeme v klidu programovat.
Ram(pa)
Profil *
Anonymní
Kdybys tohle napsal do WZ fóra, tak bys možná zjistil, že už se to tam několikrát řešilo. Viz tento odkaz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0